Yemin ağabey bak sana yeni mekan hazırladım birini sec :)))

Garib

Well-known member
gfS_20041130_1_1101847800_6hu4.jpg

t3r_20050518_1_1116411499_zz6y.jpg

ryP_20041130_1_1101847664_qp6i.jpg

artık birini sec bak kiymetini bil forum sakinleri olarak neler yaptık yani dimi hüsran abi,nevzat abi ;D ;D :angel:

Garib

Well-known member
ya yemin ağabey sohbeti kapatmış forumda varmış öle dedi ya bende burda kalsın diye mekanı değişterem dedim :))_________________________________________________öle değilmi ?

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Husrev seni dünya ahiret kardeşim ilan ediyorum ve maddi ve manevi cihette ortak kabul ediyorum her ne arzun olursa ben hazırım ahirette sevaba ihtiyacın olsa ben cehenneme gideceksem bile hepsi senin olsun ... Dünyada ac kalacaksam butun varlığım senin olsun .. Rabbim hak katında seni halillerden yazsın...

Garib

Well-known member
Yemin ' Alıntı:
Husrev seni dünya ahiret kardeşim ilan ediyorum ve maddi ve manevi cihette ortak kabul ediyorum her ne arzun olursa ben hazırım ahirette sevaba ihtiyacın olsa ben cehenneme gideceksem bile hepsi senin olsun ... Dünyada ac kalacaksam butun varlığım senin olsun .. Rabbim hak katında seni halillerden yazsın...
[/quote
ağabey yaf ben cok utandım bu duayı hic haketmedim.Allah senide iki dünyada mesut eylesin.mahserde has talebe olarak diril inş.üstadıma ve nurlara talebelikte en yüksek makam olan sadakat özelliğin olsun umum burada has kardeşlerin tüm ibadet ve dualarından hissedar ol.amin.
ne diyem allah ne muradın varsa versin.

shacird

New member
HÜSREV ' Alıntı:
Yemin ' Alıntı:
[/quote
ağabey yaf ben cok utandım bu duayı hic haketmedim.Allah senide iki dünyada mesut eylesin.mahserde has talebe olarak diril inş.üstadıma ve nurlara talebelikte en yüksek makam olan sadakat özelliğin olsun umum burada has kardeşlerin tüm ibadet ve dualarından hissedar ol.amin.
ne diyem allah ne muradın varsa versin.

Ben burada yeni sayılırım... sizdeki bu uhuvvet gerçekten takdire şayan... bende duanıza amin binler amin.. diyor dualarınızı bekliyorum... günahkar kardeşiniz shacird

shacird

New member
HayaLeT ' Alıntı:
HÜSREV çok şanslısın..bu sözleri duymak her insana nasip olmaz..
merak ettim ne yaptın da bu kadar sevildin? hani diyorum belki bende...ama yok yok..ben sevilmeye değmem..

Hayalet aynı duaların sizin hakkınızda da ve buradaki tüm kardeş ve hemşirelerim hakkında dergahı ilahide kabul olmasını niyaz ediyorum... biz bir vucudun azaları gibiyiz... nesebi kardeşten daha yakınız birbirimize inş...

Garib

Well-known member
abi burda bna vrdin sozu yerine getir uyelimi iptal et ne arzun olursa bn hzrım dedin bisi istemistim ypmadın madem bni istemionuz istiom smdi uyelimi iptal et at kardeslikten :029: cok kırıldımm cokkk :041:

Huseyni

Müdavim
abi burda bna vrdin sozu yerine getir uyelimi iptal et ne arzun olursa bn hzrım dedin bisi istemistim ypmadın madem bni istemionuz istiom smdi uyelimi iptal et at kardeslikten :029: cok kırıldımm cokkk :041:

Ne oldu ki Garib ? Bilmediğimiz bişey mi var ? Hem sen sadece TaLHa'nın değil bizim de kardeşimizsin. Böyle olunca da o kararı tek başına veremez. Ne yani sen bizim kardeşliğimizi hiçe mi sayıyon şimdi ? E biz de buna kırıldık...

mihrimah

Well-known member
Mübarek eklemişsin meyve resimlerini iftar vaktine 3 saat var günaha giriyorsun bilesin .Garib, O kirazlar ne güzel görünüyor:p