KULLANICI ADI/NİCK

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
yemin bakarmısın

.) tmm

Kullanıcı adınızı yani görünen adınızı Menba olarak düzelttik Kullanıcı adınız çiğdem ve eski şifreniz ile bağlantı yapabilirsiniz...

hknco

Well-known member
kim kimdir ? Forumda ad değişir mi ?

Ağabeylerim . Ben forumda nick değişimi yada bir kişinin iki nickle birden girmesine karşıyım :( yani kim kimdir bilemiyoruz .Diyeceksiniz ki mühim olanlar yazılan değil mi ,yazanın ne önemi var haklısınız ama lütfen .... Bilmiyorum var mı öyle ama varsa bence yapmasın bir kişinin bir ismi birde nicki olsun ...

Yoksa ortalık karışıyor :)

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

hknco ' Alıntı:
Ağabeylerim . Ben forumda nick değişimi yada bir kişinin iki nickle birden girmesine karşıyım :( yani kim kimdir bilemiyoruz .Diyeceksiniz ki mühim olanlar yazılan değil mi ,yazanın ne önemi var haklısınız ama lütfen .... Bilmiyorum var mı öyle ama varsa bence yapmasın bir kişinin bir ismi birde nicki olsun ...

Yoksa ortalık karışıyor :)

Böle bir sey mumkun değil. Sanırım zan ediyorsunuz. Zannınıza mukayyed olmakda sizin elinizde..

hknco

Well-known member

Sanırım öyle İnsan bu işte merak ediyor .Bazen ne bileyim işte acaba bu kişiler aynı kişiler mi dedirtiyor insana .Yanılgı insana mahsus gerçi şuda var :) Yani aynı yerden girenler belli oluyordu bunu hiç hesaba katmamışım .

Hesabsızca söylenmiş sözler işte ... Bin ölç bir dik derler ya hani :)
T@LH@ ' Alıntı:
Zannınıza mukayyed olmakda sizin elinizde..
Yaw abi zannıma nasıl mukayet olayım husnuzan desek :) yoksa benimkisi suizan mı oluyor :( İnşallah suizan gibi olmamıştır .Fiemanillah

TESBIHAT

Active member

ınsan ınsana benzer
özellıkle rısaleı nur sevenlerr :))
nıklerın ne önemı var ki
mühim olan paylasım
dedıgıne katılıyorum
aynı kısıler farklı nıklerle gırmemelı
en azından buranın bır farkı olmalı..

Eyvàh!

Well-known member

hknco ;D aga nasilsiniz bak birileri duymasin boyle merakli oldugunuzu keserler :angel: hem degisir tabe neden degismesin mende degisicem cok yakinda sinemalarda gorursunuz ;D

imported_eFTaL

Active member

hayır degişenler oluyor bu konuda ..
hatta canlı bır örnekte tanıyorum malesef..
burada üyeliği siliniyor kardeşimizin forum kurallarına uymadıgı için ı ..
ama aynı adam başka üye ismı ile girip kaldıgı yerden laf atışmasına devam edıyor .. :(

T@LH@ ' Alıntı:
Böle bir sey mumkun değil. Sanırım zan ediyorsunuz. Zannınıza mukayyed olmakda sizin elinizde..

ve ayrıca forumun ilk başlarında üyelik yapmıştım daha sonrasında da bu nıckle üyelik yaptım o zamanlar sormuştum nasıl silebilirim dıye cevap bulamayınca ıkı tane üyelik kaydım var benımde mesela bu mümkün yani .

s.a abilerim bende nickimin başındaki 123456 gibisnden rakamları silmek istiyorum bu nasıl olacak öyle bir teknoloji var mı (bu arada bir gün samir abinin nickinin değiştirip öz hakiki samir yaptığını gördümm)

ErtgrL

Member

reyyan123456 ' Alıntı:
s.a abilerim bende nickimin başındaki 123456 gibisnden rakamları silmek istiyorum bu nasıl olacak öyle bir teknoloji var mı (bu arada bir gün samir abinin nickinin değiştirip öz hakiki samir yaptığını gördümm)
Nıkını admınler degıstırebılıyor :)

SAİDNUR FORUM BAŞKANLIĞINA
31.05.2008/PERŞEMBE

O ZAMAN ADMİN ABİLERE DUYRULUR ŞİMDİKİ NİKİM OLAN REYYAN123456 YI REYYAN OLARAK DEĞİŞTİRMEK
İSTİYORUM YÜKSEK İZNİNİZLE İLGİLİLERE DUYRULUR

ADRESİMİDE YAZSAM MI ACABA???? İMZA

imported_eFTaL

Active member

ya kardeşler forumda bu isim degıştırme ıle ılgılı bır bolum bulunmaktadır .. daha öncede menba degiştirmişti.. admınlere gerek yok yane ..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

reyyan123456 ' Alıntı:
SAİDNUR FORUM BAŞKANLIĞINA
31.05.2008/PERŞEMBE

O ZAMAN ADMİN ABİLERE DUYRULUR ŞİMDİKİ NİKİM OLAN REYYAN123456 YI REYYAN OLARAK DEĞİŞTİRMEK
İSTİYORUM YÜKSEK İZNİNİZLE İLGİLİLERE DUYRULUR

ADRESİMİDE YAZSAM MI ACABA???? İMZA

Reyyan isimli zati bir kullanıcımız olduğundan bir değişiklik yapmak mumkun değil...

Konuyu fazla uzatmanın anlamı yok . Bir sorun varsa direk olarak sorununuz olan kişiye sorununuzu yöneltiniz...

hknco

Well-known member

HuSRaN ' Alıntı:
hknco ;D aga nasilsiniz bak birileri duymasin boyle merakli oldugunuzu keserler :angel: hem degisir tabe neden degismesin mende degisicem cok yakinda sinemalarda gorursunuz ;D

Duysa ne olur diyeceğim duyacak şimdi ortalığı karıştırma ... hem benim kşmseden korkum yok :p bir daha olmasın yoksa şaplak geliyor bak ;D