sizlerden dua istiyorum

beyza1

New member
selam ben yeni bir üyenizim ve bugünlerde sıkıntılı bir dönem geçiriyorum benim için dua edebilirmisiniz yada sizi sıkıntıya sokmazsam yasini şerif dagıtıp paylaşabiliriz cevabınızı bekliyorum

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Rabbim evveli ve ahiri bilendir takdiri merhametinden ve adeletindendir.İnşallah sizlerin müşkülatınıda bilendir ve inşallah merhameti ile sıkıntılarınızı feraha kalbeder.. amin

beyza1

New member
Allah Razı olsun Zaten o varsa herşey var insan sıkıntılarla , imtihanlarla Rabbimizi daha iyi hissediyor fakat bazen oluyorki bizler acizliğimizin son demlerine gelmişiz gelgitler yaşıyoruz nasılki Yunus (a.s)düşünelim hiçbir şeye söz geçmezken Rabbimiz onu kurtardı inş.bende bu sıkıntımla yunus (a.s) misali selamete çıkarım dualarınızda unutmayın ihtiyacım var dua ile

Cebrail23

Member
Rabbim sıkıntıyı verdiyse inşallah ferahlığıda verecektir. Rabbim yardımcın olsun inş.
Ben sıkıntıdayken felak ve nas surelirini bolca okurum ve rahatlarım inş.

hulusi

Well-known member
Rabbim yar ve yardımcın olsun kardeşim,çözülmez düğümler Allahın iradesiyle çözülür.Musibetler ve hastalıklar ya günahlarımıza kefaret,ve yahut yukselmemıze sebebiyetir.Sabur içinde şükredelim,Rabbim elinizden tutsun kardeşim,bizler zayıfız en azından ben! teslimiyet eskikliğim doruklarda.., bundan dolayı sabırda zorlanıyorum,Rabbim Eyyup as. sabırından bizleride nasıplendırsın..Hayırlı çıkış yollar versin Rabbim tüm kardeşlerimize,bol bol cevşen okuyalım inş slm ve dua ile

Eyvàh!

Well-known member
""YA RABBİ
VERDİĞİN BÜTÜN NİMETLERE HAMDOLSUN
İŞTE YENİ BİR GÜN BAŞLADI
SEN BU GÜNÜ HEPİMİZ İÇİN HAYR KIL
YA RABBİ
HASTALARIMIZA
BUNALMIŞLARIMIZA
ÇARESİZLERİMİZE
BORÇLULARIMIZA
FAKİRLERİMİZE