Efendimiz (a.sm)'e 99 Hatim Programi

Tanimsiz

Member
Efendimiz(a.s.m)'nin Kutlu Dogum Haftasina binaen duzenledigimiz 99 Hatim programina katılımlarınızı Beklıyoruz İnsallah

Okumak isteyen Arkadaslarımız okuyacakları sayıyı söler iseler biz kenidlerine mail ile hangilerini okuyacaklarını söleriz.Mesela Ben 2 cüz okumak istiyorum desem bana o zaman diceklerki 5. cüz ile 10. cüzü oku veya daha farklı cüzler ki tam bir hatim olsun herkes aynı cüzü okumasın...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Arkadaslar cok karıstığı için mesajları silmek zorunda kaldım hakkınızı helal ediniz ... Okuyacakları ise neleri okumaları gerekdiğini aşşağıda belirttim..

amazingpics => 1, 2 ve 3. cüzleri
gelincik => 4, 5 ve 6. cüzleri
selam14 => 7. cüzü
asya => 8. cüzü
şeyma => 9. cüz
dicle => 10. 11. cüzleri
Husran => 12 ,13 ,14 ,15, 16 cüzleri
Nevzat => 17, 18, 19, 20, 21, 22 cüzleri
musa => 23., 24, 25, 26. cüzleri

amazingpics

New member
sa yalnız bır seye takıldım peygamber efendımız rebıul evvel 12. gecesı dogdu dogal olarak da bız hıcrı takvımıe gore hareket etmemız gerekmezmı

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
amazingpics ' Alıntı:
sa yalnız bır seye takıldım peygamber efendımız rebıul evvel 12. gecesı dogdu dogal olarak da bız hıcrı takvımıe gore hareket etmemız gerekmezmı

Evet ama programı hazırlayanlar o gece duasını edeceklermiş...

Tanimsiz

Member
Mevlut kandılındede ıkı uc ılde okunacak dua ama kullı dualar 20 nisanda yapılacak ınsallah.
Sımdıden 60hatimi gectik Allah ın ıznıyle 100u buluruz.Allah katılanlardan ve destekleyenlerden razı olsun.

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
şeyma ' Alıntı:
bende bir cüz alabilirmiyim?hangi cüzü alacağımı siz mi belirliyceksiniz acaba?

Evet biz belirliyoruz karısıklık olmasın diye ..
sırada 9. cüz var onuda sizin okumanız gerekmekde...

Selam ve dua ile.

HaDiS

Active member
selamün aleyküm 2 cüzde ben alabilirim.bana nereleri okumam gerektiği hakkında bilgi verirseniz iyi olur.selametle.

musa

New member
selam aleyküm ve rahmetullahi ve b..........bende almak ıstıyorum insallah....bende 20 , 21,22 ve 23. cüzleri okumak ıstıyorum insallah....cevabınızı bekliyorum.......selam ve dua ile..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
musa ' Alıntı:
selam aleyküm ve rahmetullahi ve b..........bende almak ıstıyorum insallah....bende 20 , 21,22 ve 23. cüzleri okumak ıstıyorum insallah....cevabınızı bekliyorum.......selam ve dua ile..

Bu Söledikleriniz yerine 23. , 24. , 25. , 26. cüzleri okurmusunuz ?

Tanimsiz

Member
Arkadaslar 86 hatimi tamamladik insallah.Bu sitede bir hatim baslamis durumda insallah burdaki bir hatimi tamamllariz..
Allah hepinizden razi olsun ins.