Güllerin Efendisine (s.a.v)

secde_gülü

Active member
yaşayan bir cesettim...
gülsüz bahçe...
çorak toprak...
meyvesiz ağaçtım....
sevmeyi bilmiyordum...
özlemeyi....
utanmayı....
aglamayı....
seni tanımadan önce....

sen geldin gözyaşı geldi....
sen geldin şefkat geldi...
sen geldin mana geldi...
sen geldin ben geldim...
ya rasulüllah....s.a.v.!

yetim başını okşarken gördüm ellerini...
aglarken ümmet için gözlerini...
uhudda kırılan dişini.....
taifte taşlanırken ayaklarını.....
teeccüdde mübarek bedenini.....
ve vefat ederken
ümmetim ümmetim diyen sesini.....
sen geldin....
ben geldim efendim...!
[size=11pt][size=14pt]
_________________________________________________ [size=11pt]bugün cuma....
seslensem sana....
çirkin sesim seni rahatsız eder mi?
YA RASÜLÜLLAH S.A.V.......

kızar mısın bir de
seni seviyorum desem...
şaşırır mısın ?
özlüyorum desem.....
inanır mısın ?
nefes alamadığıma sensiz...!

hani affettiğin gibi....
bütün sevdiklerini öldürenleri...
beni de affeder misin ?
ümmetim diyerek....

hiç haberim yokken habersiz...
gelir misin mis kokunla.....
zifiri karanlık bu bedende...
bir damla gözyaşı olurmusun...

bugün cuma günü bayramımız ya....
bir hediye verirmisin UMMETINE
sevdiklerinin hatrına....
beni de severmisin ?
EFENDİM...S.A.V.!_________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Hayır O Resulu Zişan a.s.v. EFendimizin kabristanı değil .. Konyalılar bilir O Mevlana Hazretlerinin kabridir...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Ve Lütfen Flood yapmayınız mesaj sayısı gecmediği takdirde ard arda yazı göndermemenizi rica ediyoruz..