Uzulme ey cocuk,

Eyvàh!

Well-known member
" Uzulme ey cocuk,
sende buyuyeceksin "

Diye baslayan bir ezgi vardir bilir misin ey Filistinli cocuk?
Bilir misin ey cocuk sana nice ezgiler, sarkilar ve siirler yazildi?
Sen bilmezsin degil mi?
bilmem dersin abla bilmem ... ben sadece gecen savas ucak seslerini bilirim dersin, ben sadece top oynamak icin disari ciktigimda ayagima isabet eden kursunu bilirim dersin degil mi ey cocuk?

Sn dertlisin ey cocuk, ama bil ki ben senden de dertliyim?
Gelir misin benle ey cocuk, dunyayi gezmeye, dunyadaki insanlari gormeye benimle gelir misin?

Hadi gel gidelim, cok uzaklara taaaa Amerika'ya. Dunyayi yerle bir etmek isteyen acimasizlarin ve serefsizlerin gezdigi yere gidelim.
Iste bak burda merhamet yok, burda rahmetin bir damlasi yok. Goruyor musun adam nasilda vuruyor karisini ve cocugunu? Nasil adamlar para icin herseyo yapiyorlar, goruyor musun ey cocuk?
O yuzden uzulme, sana vuran kursunlar merhametten yoksun kisilerden geliyor. Uzulme onlar seni uzsede asil kederi onlar cekiyor. ALLAh oyle bir hale getirmis ki onlari hayvanlari bile gecmisler ey cocuk ... Hayvanlar bile ALLAh'i tanirken onlara tanimaz hale gelmis.
Sen uzulme ey cocuk, ALLAh onlari bildigi gibi yapmis ...
Senin bir damla gozyasina degmez onlar ...
Aci onlara ey cocuk, aci ve dua et ... ALLAh hidayete erdirsin diye ...

Hadi gidelim FIlistinlim buradan ... gidelim baska diyalara ...

Bak goruyor musun suradaki buyuk camiyi ... Disi muhtesem ama ici bos camiyi ...
Iste burasi Turkiye ve burasi IStanbul ve burasi SUltan Ahmet, dunyanin en muhtesem yapilarindan birisi ...
Bunlari gorunce sevin ey cocuk, cunku burda edilen dualarda sende varsin ... Burda sen unutulmadin unutulmayacaksin da ...
Burda seni cok seven insan var ...
bak gordun mu cami imami evine gidiyor ... Aklinda, kalbinde ve dilinde ALLAH ve dua var ... Duyuyor musun o dualari
Ben duyuyorum ... Senin icin ve diger tum muslumanlar icin dua ediyor ...
Evinde herkes dua ediyor ...

Hadi gidelim ey cocuk ...
Bak iste burasi Irak, seninle ayni kaderi paylasan bir ulke, musluman bir ulke ...
Dunyada tek aci ceken sen degilsi ey cocuk .. Uzulme bunlarda gecer elbet ...
DUnyadan neler gemedi ki bunlarda gecer elbet ...

Hadi gidelim ey cocuk, evine gidelim ... Senin yurdun olmayan ama yasamak zorunda odugun yere gidelim yani Filistin'e geri donelim ...
Sakin aglama ey cocuk, sen buyuyeceksin istemesende buyuyeceksin ...
Ve gunlerini gostereceksin butun serefsizlerin ...

ALLah seninle ey cocuk , dualarimiz seninle ...

Seni seviyorum ey cocuk, ben seni cok seviyorum ... Dunya aldatmaca, dunya yalan ey cocuk ama sevgim degil ... Sevgim yalan degil ey cocuk , inan bana ...
belki seninle yasamiyorum, belki seni gormuyorum ve belki bazen seni hissetmiyorum ama aklimin bir yarisi senle ...
Unutma ey cocuk ,
ALLAH varsa hersey mumkundur ...
ALLAH'a inan ve dua et ...
Sen istedikten sonra ALLAH herseyi hayrlisiyla nasip edecektir ...

Sen yuregimdesin ey cocuk,
ve asla cikmayacaksin ...