Amerika'da FBI sorusu imis

Eyvàh!

Well-known member
Arkadaslar bu bir dönem Amerika'da FBI sorusu imis. Tüm sInavlardan
geçtikten sonra sorulan son soru bu: Ben de burada soruyorum.

Iki genç kIz var. AynI evde yasIyorlar. KIzlardan biri digerine diyor ki:
"Ben bu gece arkadaslarImla dIsarIya gidecegim, haberin olsun. Sen keyfine
bak." Tamam diyor diger kIz. Gece arkadasInIn dIsarI çIktIgInI ve yatagInIn
bos oldugunu bilen evdeki kIz kendi kendine, "bu gece arkadasImIn yatagInda
yatayIm" diyor ve gidip arkadasInIn yatagIna yatIyor. Derken aradan saatler
geçiyor ve dIsarI çIkan kIz gece eve geri dönüyor ve gidip KENDI YATAGINA
yatIyor. UzanIyor ve öylece yatarken dIsarIdan bir arabanIn geçtigini fark
ediyor. ArabanIn farlarI, kIzIn yattagInIn arkasIndan, pencereden yansIyarak
duvardaki saate yansIyor. KIz o farlarIn saate yansImasI ardIndan korkuyla
yatagIn altIna bakIyor ve evde kalan diger arkadasInIn cesedi ile
karsIlasIyor.

Buradaki soru su. KIzIn neden öldügü sorulmuyor. Eve sonradan gelen kIz,
kendi yatagIna yatInca ve arabanIn farlarI saate vurunca neden yatagIn
altIna bakma ihitiyacI hissediyor? Soru bu... biraz düsünün .....

Yeltegiyan

Elfidam
saatin kaç olmasıyla falan alakalı olmadığına göre saatin duvarda olmasıyla alakalı birşey herhalde...... saatin yeri mi değişmiş acaba.....:023: arkadasını yatakta göremeyince km yapmış olabilir diye düşünmüştür.:001:..... ve birinin olabileceğini düşünmüştür......:033: ve o anda ona en yakın ihtimal yani tehlike olarak yatağının altı olabilir o yüzdendr herhalde......:022::028:

FBI beni yaka paça kovar herhalde sınavdan:005::005:

Elif_Gibi

Well-known member
Dışarı çıkan kızla, katil iş birlikçidirler. Katilin eve girip kızı öldürmesi için kız dışarı çıkmıştır katilin gelip kızı öldüreceğini bilmektedir ama cesedi nereye saklayacağını bilmemektedir. Katil eve girer ve kızı öldürüp yatağın altına koymak isteyince yatağın altında duvar saatiyle karşılaşır alır onu duvara asar, fakat saat bozuk bir saattir onun için yatağın altındadır katil bunu farketmez gecenin karanlığında. Kızı yatağın altına koyup uzaklaşır... Daha sonra diğer kız evine gelir ve yatağına uzanır olaydan haberdardır fakat kızın nerde olduğunu bilmez... Arabanın farı saate yansıyınca korkuya kapılır hemen yatağın altına bakar neden bu saat burda diye yatağın altında olması gerekirken... Ve nihai son arkadaşının cesediyle karşılaşır..

Allah rahmet eylesin :)

nurunalanur

Well-known member
saatin kaç olmasıyla falan alakalı olmadığına göre saatin duvarda olmasıyla alakalı birşey herhalde...... saatin yeri mi değişmiş acaba.....:023: arkadasını yatakta göremeyince km yapmış olabilir diye düşünmüştür.:001:..... ve birinin olabileceğini düşünmüştür......:033: ve o anda ona en yakın ihtimal yani tehlike olarak yatağının altı olabilir o yüzdendr herhalde......:022::028:

FBI beni yaka paça kovar herhalde sınavdan:005::005:

bence de kowar :D :p:005:

nurunalanur

Well-known member
Dışarı çıkan kızla, katil iş birlikçidirler. Katilin eve girip kızı öldürmesi için kız dışarı çıkmıştır katilin gelip kızı öldüreceğini bilmektedir ama cesedi nereye saklayacağını bilmemektedir. Katil eve girer ve kızı öldürüp yatağın altına koymak isteyince yatağın altında duvar saatiyle karşılaşır alır onu duvara asar, fakat saat bozuk bir saattir onun için yatağın altındadır katil bunu farketmez gecenin karanlığında. Kızı yatağın altına koyup uzaklaşır... Daha sonra diğer kız evine gelir ve yatağına uzanır olaydan haberdardır fakat kızın nerde olduğunu bilmez... Arabanın farı saate yansıyınca korkuya kapılır hemen yatağın altına bakar neden bu saat burda diye yatağın altında olması gerekirken... Ve nihai son arkadaşının cesediyle karşılaşır..

Allah rahmet eylesin :)

tamam süper bi mantık ama..katil saati duwara asmakla nie wakit harcasın ki? hem kızla saat aynı anda yatağın altına sığabilir kiii :005: