DüN MeRSiN'DeYDiLeR :)

KaLeM

Active member
Mersin de Cumartesi umumi dersinde Beşyol Hizmet apartmanında derse iştirak ettiler. Abdullah Yegin ve Hulusi Ağbi
Gezdikleri yerleri ve yaşadıkları birtakım olayları (hatıraları) anlattılar.Her ikiside ayrı ayrı ders yaptılar.Fotoğraf ve video çekiminde de kimseye kızmadılar ve her zamanki gibi el öptürmediler.
Abdullah Yegin Ağbeyin anlattığı bir hatırayı sizlerle paylaşayım :
Kurban bayramından evvel Avustralya ya gitmişler ve orada bir abiye misafir olmuşlar.Bu abi orada dersane açmış ve talebelerle bildiğiniz gibi ders yapıyorlarmış.Ama bu abini kendi oğlu derslere iştirak etmiyormuş.
Adı Fatih olan bu kardeş bir gece rüyasında Üstadı görmüş,
Üstad : ''sende derslere git'' demiş bu kardeşe ama Fatih rüyayı umursamamış
Ve o gece tekrar rüyasında üstadı görmüş
Üstad bu sefer : ''Ben o kitapları siz okuyun diye yazdım sende derslere git kitapları oku'' demiş sert bir şekilde
Sonra Fatih uyanmış ve o gün ve sonraki günler derslere katılmış.
bediuzzamanfo1.jpg

Ynt: DüN MeRSiN'DeYDiLeR :)

Maşallah nasipliler kervanındansınız inşallah bu gözelerede onları görmek ,bu kulaklarada onların derslerini canlı canlı dinlemek ve bu burnada onların kokusunu almak nasip olur... Ne mutlu sizlere...

hknco

Well-known member

Allah cc razı olsun hakikaten öyle .... sevban abiin dediği gibi diyorum
Sevban ' Alıntı:
Maşallah nasipliler kervanındansınız inşallah bu gözelerede onları görmek ,bu kulaklarada onların derslerini canlı canlı dinlemek ve bu burnada onların kokusunu almak nasip olur... Ne mutlu sizlere...
Amin amin ...

KaLeM

Active member

Amin , hatıra olsun diye yanlarında fotoğraf çekindim ama buraya koymak uygun olmaz diye eklemedim..

KaLeM

Active member

Madem çok ısrar ettiniz bende paylaşayım o halde ;)
hulusiabimersinde1bd4.jpg

bu Hulusi ağbi
yeginabimersinde2eb6.jpg

bu Abdullah Yegin ağbi

Telefonun çözünürlüğü pek iyi değil ama simalar az da olsa belli oluyor, idare edin artık :)

KaLeM

Active member
Elbette farkındayız, bu fırsatlar ele bir daha geçmeyebilir
İnşallah sizlerede onları görmek canlı canlı sohbetlerini dinleyip dualarını almak nasip olur

Garib

Well-known member
ALLAH RAZI OLSUN HAMD OLSUN ÇOK ABİLERİN DUALARINA MASHAR OLDUK.BİRİMİZ ŞARKTA BİRİMİZ GARBDA BİŞİ OLMAZ BİZ ZATİ BİRLİKTEYİZ HEM AHİRETTE BULUŞACAĞIZ BURDA GÖRMESEKTE OLUR HAMD OLSUN RİSALELER VAR. ;D

Sakird

Member
Rabbim ebediyyen razı olsun kardaşım.beni uzaklara götürdün kardaş.sanki o engin Nurun kokusu buraya kadar geldi.bizler sizlerden ta 4000 km uzaklıktayız Belçikadayız.ama size müjdem var bu ocak ve şubat 2007'de 2 dersane açtı kardaşlar şu an Belçikanın felemenkçe konuşulan kısımda 3 dersane var.Dualarınızı bekleriz her zaman.Rabbim bizleri bilerek bilmiyerek daire-i nurda hizmette istihdam eylesin.