yardım eder misiniz??

gencbeyin

New member
yardım eder misiniz??

selamün aleyküm arkadaşlar.. ben yeni üye oldum. ve tabir-i caizse ne yapacağını bilmiyorum. yani bu form hakkında bilgi alabilir miyim? şimdiden çok teşekkürler..

hknco

Well-known member
Ynt: yardım eder misiniz??

gencbeyin abim önce hoş geldiniz ...

Sonra biraz karıştırınca öğrenirsiniz biraz kurcalayın zaten bozulacak bir şey değil ...

cevab yazmak için ise aşağıdaki butonalrı kullanınız

Her konuya cevab yazmak için oradaki cevabla butonunu kullanırsınız gerisi kolay zaten ....

Bu bölümde zaten açık abim bir hani yolladığınız mesajı değiştirmek için orda düzenle var onu tıklayınız ...

İnşallah hoş geldiniz ...

Zate kaç aydır ben kurcalıyorum bozulmuyor forum :) çok sağlam

Hayır lı uğurlu olsun inşallah hayırlarla geldiniz ....

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

gencbeyin ' Alıntı:
selamün aleyküm arkadaşlar.. ben yeni üye oldum. ve tabir-i caizse ne yapacağını bilmiyorum. yani bu form hakkında bilgi alabilir miyim? şimdiden çok teşekkürler..

ve aleykumselam gencbeyin Evvela Hos geldiniz ve Sitemize duymus olduğunuz ilgi ve alakdan ötürü teşekkürlerimizi arz ederiz..

Saniyen sevgili gencbeyin Forum sitemiz Risale-i Nur Külliyatı - Bediüzzaman Said Nursi - Nur Talebeleri --> Dair Yorum ve Muzakere adına acılmıs ve kullanılan bir SaidNur forumlar sitesidir.

Salisen neler yapabileceğiniz konusunda ise : bizlerle birlikde olup gencbeyninizin gencliği ile muhabbetimize ve sohbetimize ortak olmanız kafidir :)

Selam ve Dua ile Hoşpaylaşımlara...

selamün aleyküm gencbeyin kardeşim hepimizde geldiğimizde yeniydik acemiydik ve öğrendik tek yapman paylaşmayı bilme olacaktır.hoşgeldiniz tekrardan

_esra84_

Yeni Üye

a.s
bende yeni üye oldum eğer birileri size yardım ederse ben de sizden yardım bekliyorum. çünkü kimse yardım etmiyor.

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

_esra84_ ' Alıntı:
a.s
bende yeni üye oldum eğer birileri size yardım ederse ben de sizden yardım bekliyorum. çünkü kimse yardım etmiyor.

Evvela sizde hos gelmişsiniz SaidNur Foruma daim olmanız ümidi ile...
Sorun nedir _esra84_ kardeşim ?