Downloadlar Kul Hakkına Girer Mi ?

KaLeM

Active member
Yapılan emekleri ücretsiz bir şekilde hemde full albüm olarak rahatlıkla alıyoruz
1 seneyi 1 dakikada indiriyoruz, şayet yapan kişi kendi isteğiyle yayınladıysa kul hakkına girilmemiş olur sanıyorum
lakin vermedilerse,,,, Yorumları bekliyorum

Eyvàh!

Well-known member
Ynt: Downloadlar Kul Hakkına Girer Mi ?

Aslında pek tartısmalı bi kelime emek...Kimileri der ki:emek sözcügü aslında ekmekten gelir kanıt isteyenlere ise cevap hazırdır. İster gözümüze, kulagımıza hos gelsin ister gelmesin.Yapılan iste bir emek varsa saygıyı hakeder,emeksız yemek olmaz hem fiziksel hem zihinsel gücümüzü harcadıktan sonra karsılıgında elimizdekinin kocaman bir HİC ten ibaret oldugunu görmek hos olmasa gerek, siz istermisiniz boyle olmasini?

not: kendi istegiyle olsa amenna ,zaten tartismaya bile gerek yok ..ama kim isterki emegi karsiliksiz kalsin. ???

hirsizliga bir son icin bence her sey ozellessin! sen duzgun calistiktan sonra kim ezer seni imza:HuSRaN ;D

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Ynt: Downloadlar Kul Hakkına Girer Mi ?

KaLeM ' Alıntı:
Yapılan emekleri ücretsiz bir şekilde hemde full albüm olarak rahatlıkla alıyoruz
1 seneyi 1 dakikada indiriyoruz, şayet yapan kişi kendi isteğiyle yayınladıysa kul hakkına girilmemiş olur sanıyorum
lakin vermedilerse,,,, Yorumları bekliyorum

Biz burada elimizden geldiğince izin verilenleri yayınlamaya calısıyoruz... Diğer yerlerde zati bir irademiz yok ...

Aydýn DOÐAN

Yeni Üye
s.a.haklı olabılırsınız,sizlerede guvenımız sonsun kımse sırtlanamacagı yukun altına gırmez sanırım
hersey ıcın ALLAH c.c. sizlerden razı olsun