Karekter sayısını yükseltelim

KaSýRgA

Member
;D
Bugün Davut a.s ile ilgili yazıyı tam metin halinde aktaramadım.Bölümlere ayırmak zorunda kaldım.Nedeni ise karekter sayısının fazlalığı.
Konuların bölünmemesi için bence karekter sayısını yükseltelim....
Saygılar...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Ynt: Karekter sayısını yükseltelim

KaSıRgA ' Alıntı:
;D
Bugün Davut a.s ile ilgili yazıyı tam metin halinde aktaramadım.Bölümlere ayırmak zorunda kaldım.Nedeni ise karekter sayısının fazlalığı.
Konuların bölünmemesi için bence karekter sayısını yükseltelim....
Saygılar...

Abi guzel hoş diyonda uzun yazıyı kim okuyacak ?

KaSýRgA

Member

valla abim ben pek kısa konuya rast gelemedim.konu neyi iktiza ediyorsa öyle davranmak gerekir. biraz zahmet olacak ama okumanında zararı yok sanırım. ;Dzarar eden olursa bana gelsin ;D

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

KaSıRgA ' Alıntı:
valla abim ben pek kısa konuya rast gelemedim.konu neyi iktiza ediyorsa öyle davranmak gerekir. biraz zahmet olacak ama okumanında zararı yok sanırım. ;Dzarar eden olursa bana gelsin ;D

Sen bir kac posta bölerek gönder :) öle daha iyi olur...

YAMYAM

Member

Şu bir gerçektir ki uzun yazıyı okumak sıkıcıdır ve genelde es geçilir. Yapılan istatistikler bize bunu gösteriyor. Az sözde çok şey ifade edilmeli, uzun yazılardan mümkün olduğunca kaçınılmalıdır... Aksi halde kullanıcıların ve ziyaretçilerin büyük çoğunluğu bunları okumayacak ve sıkıldığını ifade edecektir. Akabinde forum kirliliği şeklinde izah edilen sayfa bozuklukları ve kalabalığı teşkil edecektir. Bu gibi durumlardan kaçınabilmek adına, ya da minimum seviyeye endirgeyebilmek adına yönetimdeki arkadaşlar, karakter sayısını kısıtlı tutma kararı almışlardır...

Kolay gelsin..

KaLeM

Active member

Evet yamyam abiye katılıyorum çünkü : açık konuşmak gerekırse ben uzun olan yazıları pek okumuyorum ancak başlık çok dikkat çekici olursa o konu istisna..