Yönetimden bir ricam olacak

XYZ.

New member
Aziz kardeşlerim,forumunuza daha yenı üye oldum,fakat sizden bir ricada bulunmak istiyorum üyeliğimi iptal edersenız memnun olacağım, hernekadar aktif olmayarak biryerden ilişkinizi kesebileck olsanızda ,ben silinmesini rica ediyorum

saygılar..

XYZ.

New member
Azizim, bu foruma siz benı davet etmiştiniz, teşekkür ederim ,fakat ben zaten genelde bir izleyiciyim ve bu forumda Risale-i nur noktasında izlemek maksadım vardı, sanırım buna mazhar olamıyacağım , ricamı dikkate alırlarsa memnun olacağım, sizede hayırlı paylaşımlar dilerim muhterem kardeşim

Sirac

Well-known member
Abi bende seyirciydim burda. Tantana olmayan bir forum olduğu için sizi davet etmiştim. Yoksa yönetimle ilgim yok.

mihrimah

Well-known member
Azizim, bu foruma siz benı davet etmiştiniz, teşekkür ederim ,fakat ben zaten genelde bir izleyiciyim ve bu forumda Risale-i nur noktasında izlemek maksadım vardı, sanırım buna mazhar olamıyacağım , ricamı dikkate alırlarsa memnun olacağım, sizede hayırlı paylaşımlar dilerim muhterem kardeşim

Açıkcası sisizn kalmanızı isteriz...
Yalnız anlayamadığım bir husus;
Risale-i nur noktasında izlemek maksadım vardı sanırım buna mazhar olamayacağım
diye belirtmişsiniz, farkında olmadan bir hata mı işledik, mazhar olamama sebebiniz nedir, yönetim olarak bilmek isteriz...Bizim farkedemediğimiz bir problem varsa şayet bunu bilmek hakkımızdır diye düşünüyorum.
İstemeyiz bir kardeşimizi hatalar yüzünden kaybedelim....
Bu yollarda aynı kişilerle yürümek güzel tabi amaç kitleyi endekslemekse neden yoldaki çakılları atıp engelleri kaldırmayalım...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Üyelik silinmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Velev bir kusur varsa bunu gidermek size farz olur.. Bırakıp gitmek terki görev olur..