Çinliler Türkçe menülü sahte iPhone üretti

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ

48187.jpg

Çinliler Türkçe menülü sahte iPhone üretti

Taklit ürün yapmadaki "ustalığı" ile bilinen Çinliler, Türkiye'de de kısa süre önce satışa sunulan Apple'ın yeni nesil mobil iletişim cihazı iPhone'un sahtesini üretti

Türkçe menüye de sahip olan Çin malı iPhone'a çift SIM kart takılabiliyor. Çin'deki elektronikçilerde ve pazarlarda satılan sahte iPhone'ların fiyatı ise yaklaşık 800 yuan (120 dolar).

Cihazın kabının üzerine ise sadece ''Phone'' yazıyor. Kutunun içinde bir adet şarj cihazı, 2 pil ve bir adet de kulaklık bulunuyor. Orijinaliyle hemen hemen aynı olan sahte iPhone'ın özellikleri de insanı şaşırtıyor. Dil seçeneklerinde ise Türkçenin yanı sıra İngilizce,

Almanca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Taylandca, Vietnamca, Rusça ve Arapça olmak üzere 12 dil bulunuyor

Cihan

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Adamlar Nokia nın çıkarmayı düşündüğü N99 (sanırım) modelini taklit etmişler Nokia daha sonra basın açıklaması ile modelin kendilerine ait olmadığını sölüyor :))

Sahte mahte adamlar ciddi ciddi sadece teknıolojinin her dalında değil diğer butun dallarda da bunu yapıyorlar. Sahte demek ne kadar doğru bilmiyorum çünkü sahtekarlık farklı bir şey olsa gerek. Anladığım kadarıyla yurdumuza giren ürünler sadece kaçak olarak giriyor.. Bunun fetvasını araştırmak gerek..

Farukim55

Yeni Üye
bilen var mı, uygun değil mi bu ürünleri satın almak??
çok vukuat var aslında bu hususta.. :)

Kardes, ben sana bu tür Ürünleri hic ama hic tavsiye etmiyorum.

Nedenini sorarsan: Ben kendim bu Cin'lilerin iPhone'nuna kandim ve satin aldim. Aradan 2 Hafta gecti ve Telefondaki Touch'i kullanilmaz hale geldi ve ben sinirlendim gittim yeni ORJINAL iPhone 3G aldim. :005:

Inanirmisin, okadar mutluyum ki. O Bana bir Ders'ti. Insallah sende bunlara kanmazsin, Kardes.

Saygilar ve Sevgiler

Ruh

Well-known member
Bende tavsiye etmiyorum. Hoşunuza gidiyorsa originalini alın...
Hem dayanmıyor, hem kullanıslı olmuyor ayrıca sars falan bulaşır :p
Hiç tavsiye etmiyorum...