tecrübesi olan varmı?mideyi maf eden ilaç?

Uhuvvet

New member
S.a kardeşler haplar ve suda eriyen blgam sökücü kullanıyorum iftar ve sahurdan sonra ama midemi maf ediyorlar yakıyorlar ve bulandırıyorlar tecrübesi olan varmı bu bulantı ve yanmayı gidermek için ne kullanmayı önerirsiniz.Duanızda bu aciz kardeşinizide unutmayın inş.
smiley9.gif

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Ya safi....Tecrube var ama sen yinede Dr. gorun derim,bana sebep olan sifa anlaminda sana olmaya bilir :) ama herkesin kolayca alip kullandigi talcid var eczaneden cok rahat temin edebilirsin insaAllah

talcidkautabs_otc.jpg

al buda resmi :D

mihrimah

Well-known member
hmm. ahsen ablanın ilacını bende tavsiye ederim fakat öncesinde 1 bardak suya 3 fatiha suresini de önemle öneririm. Önce kavli sonra fiilii;)Birde böyle deneseniz:)Ya şafii

mihrimah

Well-known member
Bak bunu hic denemedim mubarek insan,sifa Allahdan der yutardim bundan sonra insaAllah hep bu formulu deniyecegim :)

Olurmu ben bilirim inş. ihlasından kalbinden geçirirsin bizim gibi suya okumaya falan gerek duymazsınn;)
E buda ihlasının göstergesi...inş.Ama eneyi yere vurmak için aynı uygulamada bulunmak istiyorsan bilemem ablacım buda büyüklüğünün göstergesi..