Cuma DUAMIZ...

insanFakiri

Well-known member
Lailehe İllallah Cumanın sebebi ile Muhammedin Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımı ver melekler duasıyle Yavedudum entel maksudum Kulhuvallahü ehad binbir isminden medet yetiş imdadıma ya Muhammed Kulhuvallahü ehad binbir kere ya Samed cennet kapılarını aç benim günahımdan geç benim günahım varsa senin gibi halıkım var Muhammet Aleyhisselam gibi dostum var İlahi kabre vardığım gece lütfeyle yalnız kaldığım gece bilmediğimi bildir kabrimi nur ile doldur kevser şarabına kandır Ulu cemalini göster gece gündüz yalvarırım sana dünya ve ahiret muradımı ver bana
Rabbim Allah fikrim zikrullah kalbimin nuru Resullullah evvelim Allah ahirim Allah Lailhe İllallah Muhammedin Resulullah CUMA gibi günümüz var islam gibi dinimiz var Muhammet gibi şahımız var Allah dedim dostum dedim 99 ismine mühür vurdum üstüne sırrım sübhanım Allah derdim dermanım Allah gafil kuluna gam düşmüş yetiş imdadımıza Ya Muhammet umarız senden şeffaat
Laİlahe İllallah özüm Muhammet Mustafa sözüm İhlas ı şerif ile yıkadım yüzüm Ayetel Kürsi hakkı için sen kabul eyle sözüm
Bugün Cuma günüdür Dinim islam dinidir Dinimin islam dini olduğuna 70 binin nıfsına mühürledim üstüne Laİlahe İllallah üç muradım var biri cennet biri ırmak biri didarını görmek aç cemalini göster didarını ya Resullullah Aman Yarabbi yarabbena her halimiz malumdur sana her zaman sana muhtacım cennetine davet et Allahım kabrimizde rahatlık sıratta selamet tatlı canımız sana emanet son nefesimizde selametler ihsan eyle kabir suallerimizi asan eyle cennetini cemalini cümleyle beraber banada nasip eyle Laİlaheİllallah selalar duası için Muhammedin Resullullah arşı ala gölgesi için hastalara şifa dertlilere deva borçlulara edalar ihsan eyle Elif ALLAH Nur Muhammet tez selamet Ya Celil etme zelil İlahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasına ulaştır duaya açılan ellerimizi icabete eriştir Allahim senden başka kimsemiz yoktur Laİlahe İllallah arşı alaya Muhammedin Resullullah şükür mevlaya YaRabbi Ya Rabbena günahlarımızı affeyle makamımızı nur eyle son nefesimde kendime malik olamadığım zaman bu duamı sana emanet ederim Erde geçte dağda taşta sen yetiştir Ya Muhammet salatü selaya yolladım Mevlaya sen cümlemizin muradını ver gelecek cumaya
Lailahe İllallah ve cellehü edası ile Rabbim muradımızı ver melekler duası ile Lailahe İllallah kalbimizi karatma rızkımızı azaltma kabrimizi daraltma senden başka kapı aratma muhanete muhtaç etme Lailahe İllallah imanla sabır Muhammadin Resulullah azapsız kabir Allahım beni affeyle her derdimi def eyle rızkımızı bol eyle kabrimizi nur eyle sual melakelerinin cevabını muktedir eyle evvelim Allah Ahirim Allah kalbimde Beytullah Lailhe İllallah Muhammedin Resulullah Eşhedü enla ilahe İlallah ve eşhedü enne Muhammedin Abduhu ve Resuluhu diye çene kapamayı nasip eyle yarabbi Allahım şeytanın şerrinden yılanlardan çiyanlardan ölümün dehşetinden kabrin vahşetinden sıratın zulmünden muhafaza eyle Ölümün hayırlısını üç ayların birisini Yasinin yarısını okurken ölmeyi nasip eyle Yarabbim AMİN
sirit.gif
gul.gif
tongue.png