Salatı Tefriciye, bir kardeşimizin sıkıntıda..

Tarihci

Marmara Tarih
Değerli arkadaşlar bir kardeşimizin sıkıntısını gidermek için salatı tefriciye okunuyor.. Tevhid ailesi olarak bizden yardım istendi.. Almak isteyenler rakamı bildirirlerse iyi olur. En geç 15 gün içinde okunmalı, Allah razı olsun..

Az çok demeyin 5 tane de 5 tanedir..

zeyhak_

Well-known member
100 tane aldım abi Allah cc kabul etsin inşallah....

Rabbim ne sıkıntısı varsa kalbine inşarah versin sıkıntılarını gidersin....

mihrimah

Well-known member
1571 tane eksik varmış :) mihrimah Allah razı olsun eğer bitirmediyseniz bu kadarı da kafi..

istersen biraz da Gül i İkra ya ver :)

Abi kusura bakmayın 2000 tamamdır inş. Ama Gül-i İkra kardeşimiz tefriciye istiyorsa şayet bir doktor kardeşimiz kuranı kerim öğreniyor onun talebine binaen 4444 tefriciye çekiyoruz ondan verebilirim...

Tarihci

Marmara Tarih
Abi kusura bakmayın 2000 tamamdır inş. Ama Gül-i İkra kardeşimiz tefriciye istiyorsa şayet bir doktor kardeşimiz kuranı kerim öğreniyor onun talebine binaen 4444 tefriciye çekiyoruz ondan verebilirim...

sen 2000 i hallettiysen tamamdır, Gül i ikra ve diğer kardeşlerimize ordan verebilrisin.. Allah razı olsun.. cümlenizden..

nuriye

Well-known member
eger sayi tamam degilse banada nasip olsun ne kadar isterseniz okurum insallah her ne niyetle okunuyorsa allah kabul etsin.........

nuriye

Well-known member
allah razi olsun haber verdiginiz icin.hasta olan kardesimde insallah sagligina kavusur allahtan acil sifa diliyorum dualarim kardesimle........