Eklenti Ekleyemiyorum

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Esselamü Aleyküm

Foruma bazı mp3,slayt,flaş ve benzeri eklentiler eklemek istiyorum fakat olmuyor.Bu konu hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz rica etsem ?

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Dosya seç ikonunu seçiyorum sonra yükleniyor gözüküyor.Ardından önizleme yapıyorum.Eklenen birşey gözükmüyor.Bunu bi kaç defa denedim.Hem de video, mp3 vs.Hata yazısı görmedim şimdiye kadar...

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Bu arada Açtığımız konularda bazen değişiklik yapmak istiyoruz.Bir harf ya da bir hata olabiliyor ve bunu değiştirmek için de sürekli yetkili arayışına giriyoruz.Bu bizim için yorucu oluyor.Çünkü her an yetkili birini bulmak cidden çok zor...

Konu başlıklarında yapacağımız değişiklik için bile geri dönmek zorunda kalmasak olmaz mı ?

Zira konuda gelişmiş ikonu var ordan düzeltme yapmaya çalıştığımızda sadece iç kısımdaki başlık değişiyor.Forumda görünen başlık değişmiyor oysa..Bunun için mutlaka bir yetkiliye rica arayışına giriyoruz.

Sadece kendi açtığımız konularda silme,değiştirme veya düzenleme açısından yeni bir düzenleme yapabilir misiniz ?

Mesela nick değişimi konuları bunun için de biz kendimiz yapsak uygun olmaz mı ?

Ayrıca profildeki mesajları silme hakkkının da tanınmasını talep ediyorum.

Özetle üye olarak bazı şeyleri ufak bazı şeyleri tarafımıza sağlanmasını rica ederiz.Bu şekilde zorluklarla uğraşmak bizi yıldırmasa da yorucu olabiliyor.

Bu taleplerin zararlı bir tarafı olduğu kanaatinde değilim.

Teşekkürler...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
gelişmiş cevaplama panelinden eklenti ekleme iconuna tıklayarak deneyiniz. bu sefer size dosya boyutunu ve yüklenip yüklenmediğinide gösterecektir..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Bu arada Açtığımız konularda bazen değişiklik yapmak istiyoruz.Bir harf ya da bir hata olabiliyor ve bunu değiştirmek için de sürekli yetkili arayışına giriyoruz.Bu bizim için yorucu oluyor.Çünkü her an yetkili birini bulmak cidden çok zor...

Konu başlıklarında yapacağımız değişiklik için bile geri dönmek zorunda kalmasak olmaz mı ?

Zira konuda gelişmiş ikonu var ordan düzeltme yapmaya çalıştığımızda sadece iç kısımdaki başlık değişiyor.Forumda görünen başlık değişmiyor oysa..Bunun için mutlaka bir yetkiliye rica arayışına giriyoruz.

Sadece kendi açtığımız konularda silme,değiştirme veya düzenleme açısından yeni bir düzenleme yapabilir misiniz ?

Mesela nick değişimi konuları bunun için de biz kendimiz yapsak uygun olmaz mı ?

Ayrıca profildeki mesajları silme hakkkının da tanınmasını talep ediyorum.

Özetle üye olarak bazı şeyleri ufak bazı şeyleri tarafımıza sağlanmasını rica ederiz.Bu şekilde zorluklarla uğraşmak bizi yıldırmasa da yorucu olabiliyor.

Bu taleplerin zararlı bir tarafı olduğu kanaatinde değilim.

Teşekkürler...

Konu başlıklarını düzeltebilmek için ayrı bir yetki tanıma gibi bir özellik maalesef yok. Üyenin kendine ait konu ve mesajları silme çeşitli teknik sorunlara neden olacağından buna izin verilmemiştir. Profil mesajlaşmada kullanıcılara kendi mesajlarını silebilirler..

Ukbaa

Well-known member

Nerede bu silme ikonu ?

Kardeş gelen profil mesajının üst kısmında düzenle butonuna tıklayın. sonrasında sağ alt köşedeki gelişmiş butonuna tıklayın. açılan sağfanın üst kısmında silme seçenekleri var. oradan komple sil i seçerseniz istediğiniz profil mesajını silebilirsiniz. sizin profil msj alma yetkiniz kapalı görünüyor. rahatsızlık sebebi nedir ?

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Kardeş gelen profil mesajının üst kısmında düzenle butonuna tıklayın. sonrasında sağ alt köşedeki gelişmiş butonuna tıklayın. açılan sağfanın üst kısmında silme seçenekleri var. oradan komple sil i seçerseniz istediğiniz profil mesajını silebilirsiniz. sizin profil msj alma yetkiniz kapalı görünüyor. rahatsızlık sebebi nedir ?

Dediğiniz gibi bir yer malesef yok ukbaa kardeşim...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Ashabı Bedir;

Eklenti ekleme de bir problem yok yüklediğiniz dosya boyutu fazla olmadıkca eklenti ekleyebilirsiniz. Bahsini ettiğim kısımda dosyayı seçtiğinizde yüksek olup olmadığını söylemektedir. Maksimum 4,5 mb büyüklüğünde dosyalar yükleyebilirsiniz..

Profil mesajlaşma da istediğiniz düzenlemeler yeniden gözden geçirilmiş olup düzenlenmiştir.