yeni yaşın hayırlar getirsin ukbaa Kardeşiim :)

La-Tahzen

Well-known member
Sizdeki gençlik katiyen gidecek.

Eğer siz daire-i meşruada kalmazsanız, o gençlik zayi olup başınıza hem dünyada, hem kabirde, hem ahirette kendi lezzetinden çok ziyade belalar ve elemler getirecek.

Eğer terbiye-i İslamiye ile o gençlik nimetine karşı bir şükür olarak iffet ve namusluluk ve taatte sarf etseniz, o gençlik manen baki kalacak ve edebi bir gençlik kazanmasına vesile olacak.

Dünyada gençliğe muhabbet, yani ibadette gençlik kuvvetini sarf etmenin neticesi: dar-ı saadette edebi bir gençliktir.

Üstad Hz. bildirdiği ebedi gençliğe sahip olman duasıyla ;
Rabbim sağlıklı mutlu ve de nurlu sevdiklerinle(haşiye) bi ömür nasip etsin kardeşim inşallah

selamve dua ile

haşiye:özellikle benimle :D

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Rabbim hayırlı , saglikli huzurlu nurlu seneler ,salih bir ömür nasip etsin ukbaa kardesim :gül:

Buda pastan :021:
catts.jpg

Ukbaa

Well-known member
Sizdeki gençlik katiyen gidecek.

Eğer siz daire-i meşruada kalmazsanız, o gençlik zayi olup başınıza hem dünyada, hem kabirde, hem ahirette kendi lezzetinden çok ziyade belalar ve elemler getirecek.

Eğer terbiye-i İslamiye ile o gençlik nimetine karşı bir şükür olarak iffet ve namusluluk ve taatte sarf etseniz, o gençlik manen baki kalacak ve edebi bir gençlik kazanmasına vesile olacak.

Dünyada gençliğe muhabbet, yani ibadette gençlik kuvvetini sarf etmenin neticesi: dar-ı saadette edebi bir gençliktir.

Üstad Hz. bildirdiği ebedi gençliğe sahip olman duasıyla ;
Rabbim sağlıklı mutlu ve de nurlu sevdiklerinle(haşiye) bi ömür nasip etsin kardeşim inşallah

selam ve dua ile

haşiye: özellikle benimle :D

Allah razı olsun kardeşim.. Güzel dualarına zerreler adedince aminler...

Birimiz şarkta, birimiz garpta, (haşiye) birimiz cenupta, birimiz şimalde, birimiz âhirette, birimiz dünyada olsak, biz yine birbirimizle beraberiz.

haşiye : Bu hal tecelli edeli 2 yıl oldu..Devamının hasıl olup, olmayacağı yarın belli olacak.. :)

Velhasıl muhabbetimiz ebedidir.. Kalp telefonları devrede inşallah.. :D

Ukbaa

Well-known member
Muhterem değerli kardeşim Ukbaa yeni yaşını kutlar,Allah (c.c.) sevdiklerinle sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir ömür nasip eder inşallah

Herşey gönlünce olması dileğiyle

Allah razı olsun kardeş. Am,n, Amin Amin.
Rabbim de sizin Yorgun'luğunuzu gidersin inşallah.

yeni yasin hayirli olsun ukbaa kardesim Rabbim nurlu , huzurlu , saglikli uzun ömürler versin :gül:
tüm sevdiklerinle + La Tahzenle birlikte bizle:)
Aminnn.. teşekkürler kardeşim.. Hepimize inşallah..
Biz bir cemiyetiz. Biz, siz yok :) Rabbim ayırmasın..

Rabbim hayırlı , saglikli huzurlu nurlu seneler ,salih bir ömür nasip etsin ukbaa kardesim :gül:

Buda pastan :021:
catts.jpg

oooo pastamızda hazır.. Allah razı olsun ablam..
yanlız avatarındaki kediyle bu kediyi değiştirsek mi ne :Y:
çık şimdi işin içinden :003: :D

yeni yaşınız mübarek olsun inş.. rabbim sevdiklerinizle beraber hayırlı, huzurlu, nurlu ömürler versin inş....
Allah razı olsun kardeşim. Verilen ömür sermayesini rıza dairesinde geçirenlerden oluruz inş.

Ukbaa

Well-known member
yeni yasınız hayırlı olsun inşallah....
rabbim yar ve yardımcının olsun...
Allah razı olsun kardeş.. teşekkürler..

ukbaa hocam Allah size hayırlı uzun ömür ihsan eylesin sizi başımızdan eksik etmesin.(ha bu arada ahsen ablamın pastasıda harika kediciklerin anası) :)
Amin... Bir darbeye kurban gitmezsek burdayız inşallah :)
ben hala avatardaki kedide ısrarcıyım :028:

Allah hayırlı ömür versin kardeş.
Nice senelere...
Allah razı olsun.. Hep beraber inşallah.

teblið

Vefasýz
Sevgili Ukbaa;

Yani yaşın hayırlı olsun inşl..Rabbi Rahman Amel-i salih bir ömür nasip eylesin..Hem bu dünyada hem mahşerde Cenabı Hakkın razı olduğu kullarından olasın inşl..

Hediyeye gelince ben hediye teklifimi yapmıştım..saklıdır hakkın ona göre.

Ukbaa

Well-known member
Allah cc. hayırlı, huzurlu ve uzun bir ömür nasib eylesin. Amin.
Allah razı olsun abi..hep beraber inşallah..

Sevgili Ukbaa;

Yani yaşın hayırlı olsun inşl..Rabbi Rahman Amel-i salih bir ömür nasip eylesin..Hem bu dünyada hem mahşerde Cenabı Hakkın razı olduğu kullarından olasın inşl..

Hediyeye gelince ben hediye teklifimi yapmıştım..saklıdır hakkın ona göre.
Aminnnnn... Bütün kardeşlerimden Allah razı olsun. msjları okuyunca dedim keşke hergün doğum günüm olsaaa..:D
bütün dualarınıza canı gönülden aminnnnnn diyorum. Rabbim sizlere kat kat fazlasını versin..
tebliğ kardeşim inş. nasip olur. aklımdaaa ;)

amaninda amanin, buyudumu simdi bizim kucuk kardesimiz :p :)
çıkıp şiir de okuyayım mıı :D:D