NuruAhsen Hocam İyi ki Doğdunuz...

Muvahhid1

Well-known member
Ailemizin en önemli idollerinden sayın NuruAhsen Hocamızın; Risale Forum.Net ailesi olarak doğum gününü kutlar,yeni yaşının hakkında hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.:037:

Rabbim ilminizi ,Yakîninizi artırsın inşaallah.

Ailenizle,sevdiklerinizle ve tabii ki bizimle birlikte nice uzun,sağlıklı ve mutlu yıllar dileriz.

pasta.jpg

memluk

Hatim Sorumlusu
geb0126yq1mk.gif

bak ablam senin için bremen mızıkacıları değilsede özel olarak tuttuğum memluk mızıkacıları ekibile doğum gününü kutluyorum

gerçi sen kedicikler olmadan yapamassın buda kedicik:005:

bird103qyse4.gif

Allah c c sevdiklerinle hayırlı bir ömür geçirmeni nasib eylesin inş..

kaç yaşındasın gerçi gaynana oldunya neyse:)

topraktoprak

Well-known member
Yeni yaşınız hayırlar getirsin ahsen ablacım :)
Rabb
im ebedi saadet nasib etsin,

Rabbim hayırlı amellerle, iman dolu bir ömür nasip etsin.
RABB"im hizmetinizi daim eylesin,
Hak yolundan ve bizlerden hiç ayrılmayın...:gül:

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Hüdâ Allah razi olsun huda kardesim Aminn ecmain daha nice senelere hep beraber insAllah:gül:

memluk Allah razi olsun memluk can ama tek kedisiz degil sensizde sizsizde olmaz :003:
ee artik senin degiminle gaynana olduguma gore gercek yasimi aciklama vakti geldi catti :011: kimseye soyleme ama aramizda kalsin :p 72 dogumluyum sen hesapla artik :))))

iyinesil kardesim Allah razi olsun aminnn ecmain :gül:ama sizi daha cokkkk gormek isteriz forumda kayiplardasiniz kardesim

topraktoprak canim kardesim benim allah senden razi olsun rabbim ayri
koymasin siz kardeslerimden Aminnn :gül:

NOT: sistemden midir benim beceriksizligimdenmidir bilmiyorum toplu alinti yapamadim:M:

heysem

Well-known member
Dogum gününüz mübarek olsun abla :gül:

Rabbim bütün sevdiklerinizle birlikte hayirli , huzurlu , nurlu ,uzun ömürler nasip etsin