yardım edermisiniz..

NİSANUR

Well-known member
benim profilde bi problem var... sanki başkasının prfiline giriyorum gibi.. mesajlarda hep silinmiş.. hatta ben 2011 de kayt oldum profilimde 2009 diye yazılı.. bi karışıklık oldu galiba acaba herkesin öylemi yoksa benimkinde mi problem var..

NİSANUR

Well-known member
Benzer dertlerden muztaribiz :) Profilime girmeye çalıştığımda aynen şu yazı çıkıyor: Bu Üye kayıtlı Üyemiz değildir. Bu sebebten dolayı Üyeye ait Profil gösterilemiyor.

Çalışmalar devam ediyor sanırım. Yakın bi zamanda düzelecektir inşallah.

doğrudur.. umarım en kısa zamanda düzelir inş... teşekkür ederim ilginizden dolayı...

harp

Well-known member
ne mutlu size..........keşke forumdaki benim de bütün sorunlarınm düzelse de ....her zaman iyilikler gelse.........bize.........ne güzel olurdu...inş. düzelir...........

NİSANUR

Well-known member
S.a
benim özel mesaj yazma konusunda bi sorun var galiba bana gelen mesajlara karşılık gönderip göndermediğim konusunda hiç bi işaret göremiyorum acaba mesaj iletildimi diye terettüt ediyorum.. Bi bakabilirmisiniz acaba.. Yoksa benim bilmediğim bişey mi varda ben bilemedim..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
S.a
benim özel mesaj yazma konusunda bi sorun var galiba bana gelen mesajlara karşılık gönderip göndermediğim konusunda hiç bi işaret göremiyorum acaba mesaj iletildimi diye terettüt ediyorum.. Bi bakabilirmisiniz acaba.. Yoksa benim bilmediğim bişey mi varda ben bilemedim..

ve aleykumselam

özel mesaj gönderdiğinizde sırada eğer gönderilenler kutusunda saklı kalsını seçerseniz gönderilenler kutusunda saklanır seçmezseniz saklanmaz. Ayrıca mesajı yazıp göndermişseniz ve hic bir hata almamışsanız mesajınız gönderilmiştir. Gönderilenler kutusunda ve gelen kutusunda belirli bir sayıda mesaj saklayabileceğinizi de unutmayınız dolduğu zaman boşaltmanız gerekecektir. Aksi takdirde mesaj gönderemez ve alamazsınız.. Ayrıca özel mesaj özelliğini kendi üye grubunuzdaki kimseler kullanabilir ve onlar size cevap yazabilir diğer üye grublarına gönderebilir ama cevap alamazsınız..