Uyarı nedeni: harp: Uygunsuz Üslüp

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Cezanın verildiği mesaj: Mantar panoya ne yazardınız???
Cezayı alan kullanıcı: harp
Ceza nedeni: Uygunsuz Üslüp
Ceza puanı: 0

Yönetici notu:

Kullanıcı mesajı:
Konu mesajlarında ve üyelere karşı uygunsuz üslüplar kullanmaya devam ederseniz siteye girişiniz bu sefer süresiz yasaklanacaktır.

Orjinal mesaj:
Tosunum burda ŞÖyle derler sahİbİnİ isiran kÖpeĞİn kafasini koparirlar yahu....erken Öten horozun kafasini koparirlar ....dİme yanİ.....

harp

Well-known member
Abİ ben bunu kendİ kendİme yaziyorum kİmseye bİŞey dedİĞİm yok o baŞlik mantar pano yanİ serbest zaten yanİ ortada yanliŞ anlaŞilmalar var.......LÜTFEN ..BİZ BURDA CİDDİ CİDDİ BİRŞEYLER YAZIYORUZ......selametle...

NİSANUR

Well-known member
Tosunum burda ŞÖyle derler sahİbİnİ isiran kÖpeĞİn kafasini koparirlar yahu....erken Öten horozun kafasini koparirlar ....dİme yanİ.....harp

üştelik burda söyle derler dediğin neresi risale forum bu tarz kelimeler kullanman hem foruma hemde size yakışmıyor burası yeri değil küçük kardeşim... bundan sonra dikkat et de böyle cezalara maruz kalma kardeşim... selametle..

harp

Well-known member
tosunum burda ŞÖyle derler sahİbİnİ isiran kÖpeĞİn kafasini koparirlar yahu....erken Öten horozun kafasini koparirlar ....dİme yanİ.....harp

üştelik burda söyle derler dediğin neresi risale forum bu tarz kelimeler kullanman hem foruma hemde size yakışmıyor burası yeri değil küçük kardeşim... Bundan sonra dikkat et de böyle cezalara maruz kalma kardeşim... Selametle..
yazik yazik Çok ya<zik...SAYIN ÜYE TEKAR SÖYLÜYORUM ORASI MANTAR PANO İSTEYEN İSTEDİĞİNİ TDKYA UYGUN ŞEKİLDE İSTEDİĞİ ZAMAN YAZAR....

N&#304;SANUR

Well-known member
yazik yazik Çok ya<zik...SAYIN ÜYE TEKAR SÖYLÜYORUM ORASI MANTAR PANO İSTEYEN İSTEDİĞİNİ TDKYA UYGUN ŞEKİLDE İSTEDİĞİ ZAMAN YAZAR....

ben sizin gibi düşünmüyorum kardeş.. ne kadarda serbest olsada sonuçta herkes istifade etmek için burda...bu şekil kelimeler kullanman yerine daha uygun güzel şeyler yazabilirsin.. ama ne yazık ki size anlatmak çok zor.. inş iyi olursunuz...

harp

Well-known member
ben sizin gibi düşünmüyorum kardeş.. Ne kadarda serbest olsada sonuçta herkes istifade etmek için burda...bu şekil kelimeler kullanman yerine daha uygun güzel şeyler yazabilirsin.. Ama ne yazık ki size anlatmak çok zor.. Inş iyi olursunuz...
sİzİn İstedİĞİnİz cİddİ baŞliĞi da aÇtim sİz ordan devam edersİnİz artik İnŞ...selametle...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

Bellki ergenlik çağına yeni giriyorsunuz ve sertliği ve vahşeti seviyorsunuz. Yaşınızın küçüklüğünden bazı şeylere müsema gösterebiliriz. Ancak şunu çok iyi bil küçük kardeşim:

isteyen istediği zaman buraya istediğini yazamaz.

harp

Well-known member
Bellki ergenlik çağına yeni giriyorsunuz ve sertliği ve vahşeti seviyorsunuz. Yaşınızın küçüklüğünden bazı şeylere müsema gösterebiliriz. Ancak şunu çok iyi bil küçük kardeşim:

isteyen istediği zaman buraya istediğini yazamaz.
yok abim ne ergenliği ben yaşlı birisiyim 18 yaşındayım ve reşit oldum yani sonuçta....adam oldum yani sizinle aramızda 9 yaş fark var sadece..yani..forum kuralları gayet net.dikkat ederseniz orda tdkya uygun olarak yaniki türk dil kurumu kurallarına uygun olarak yazabilirler...bi rde forum kurallarına uygun olarak tabikide..yahu birde o sözleri lafları ben mi söyledim kafadan uydurdum zannetmeyin bunları 1964 doğumlu kubilay şahin pikeas hüseyin köroğlu söylüyor sonuçta...sanırsam 46 yaşında pikeas onada çocuk mu diyeceksiniz...o abim gün görmüş yanmış pişmiş adam olmuş sonuçta...bir fırın değil belki 10000 bin fırın ekmek yemiş...o abim sadece rol icabı kötü gerçekte sonuçta çok iyi bir abim....ayrıca bana da çok benziyor karakteri tipi.....yani..yahu.....selametle ...

hayru nisa

Well-known member
Abİ ben bunu kendİ kendİme yaziyorum kİmseye bİŞey dedİĞİm yok o baŞlik mantar pano yanİ serbest zaten yanİ ortada yanliŞ anlaŞilmalar var.......LÜTFEN ..BİZ BURDA CİDDİ CİDDİ BİRŞEYLER YAZIYORUZ......selametle...

Harp kardeşim,serbestlik her ne kadar kişinin kendi alanını ifade etsede, aslında bu alana en çok başkaları giriyor, serbesttiyetle beraber sorumluluk duygusu varsa kıymetlidir,aksi takdirde tam bir bencilliktir...
çünkü kime/neye karşı özgür olduğumuz önemlidir, kendimize karşı değil ancak başkalarına karşı özgür olabiliriz...

alaim-ussema

Well-known member
" Hürriyet-i umumî, efradın zerrat-ı hürriyatının muhassalıdır...

Hürriyetin şe'ni odur ki: Ne nefsine, ne gayriye zararı dokunmasın.....

hürriyet budur ki: Kanun-u adalet ve te'dibden başka, hiç kimse kimseye tahakküm etmesin.

Herkesin hukuku mahfuz kalsın, herkes harekât-ı meşruasında şahane serbest olsun....

Sizde olanı yarı hürriyettir. Diğer yarısı da başkasının hürriyetini bozmamaktır "

münazarat

harp

Well-known member
yazık yazık çok yazık bazıları hala gerçekleri gözleriniz görmüyor siz görmüyosanız benim elimden bişey gelmez.......onu düzeltmek de sizin elinizde muhakeme gücünüzün gelmesini istiyosanız bol bol risale kitap okuyun derim size....

Huseyni

Müdavim
Kimse kimseyi keyfi olarak cezalandırma niyetinde değildir. Burada kurallar tdk ya göre değil, islamın uygun gördüğü şekle göre uygulanmaya çalışılıyor. Tdk daki her kelimenin toplum içinde söylenmesi uygundur diye birşey yok benim bildiğim. Bir de burası çiftlik değil ki önümüze gelene tosunum höytt filan desek. Kardeş, abi vs. gibi güzel kelimeler varken niye herkesin rahatsız olduğu alternatiflere kaçıyoruz ki ? Hem Risale-i Nura sığınarak bu sözlerinde ısrar ediyorsan risalei nurda şuda var: "Senin üzerine haktır ki, her söylediğin hak olsun. Fakat her hakkı söylemeye senin hakkın yoktur."

harp

Well-known member
Sayin abİm ben orda forum kuralarinida belİrtmİŞtİm zaten yanİkİ forum kurallarinda dİne İmana kurana uygun sÖzcÜkler yazilabİlİr dİyor.......o yÜzden bu hususu es geÇmİŞtİm..YİNEDE HERŞEYİN hayirlisi UĞURLUSU NEYSE O olsun abİm selametle.......ve dua İle.en derİn saygilarimla..........HAKKA EMANET OLUN İNŞ. HER DAİM...........

MADE İN HARP...........

harp

Well-known member
Evet sonuÇta herŞeyİn bİr vaktİ vardir...yanİ..keser dÖner sap dÖner gÜn gelİr hesap dÖner gÜnde gelİr devran da gelİr bİze dÖner dÖner sonra devran dÖndÜ derİz...keser döner sap döner gün gelir devran da döner......ÖzdÜr kara gÖzÜn namuztur her sÖzÜn senİn alnin yÜzÜn ak ak ak....... KahdoĞrul .tezelden ayrilma gÜzelden yardimcin ezelden hak hak hak haydİ anadolu yol kardeŞlİk yolu Şahlansin ne varsa edİrneden karsa haydİ anadolu kalk kalk kalk bİz beraberİz:..dÖnersen kendİne gÜn senİndİr yİne sİl gÖnÜl pasini sev dostun hasini gel gayri gÜl gayri olmasin ayri gayri...dostluk Çirasini yak yak yak...haydİ anadolu kalk kalk kalk kolbasti kolbasti...kolbasti yanİ...haydi anadolu kalk kalk kalk.........