Yeni Yaşınız Hayırlı Olsun Memluk Hocam :)

akna

Well-known member
Risaleforum.Net ailesi olarak ailemizin muhterem büyüklerinden(haşiye) Memluk Hocamızın doğum gününü tebrik eder, yeni yaşının hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ederiz.

pem.frez.b.jpg

Rabbim cc size şükreden kalp, zikreden dil, sarsılmaz iman nasip eylesin
Hayatınızın her adımında hayırlı ilim, ihlas ve amel nasip eylesin
Güzel gören, güzel düşünen, hayatından lezzet alan halis kullarından eylesin
Bu Nur’lu yolda, Nur’lardan ayırmasın, hakkıyla hadim olabilmeyi nasip eylesin
amin amin amin

haşiye: "Muhterem büyük" sıfatı yaş değil, kalbimizdeki yerinize binaen yazılmıştır :gül:

memluk

Hatim Sorumlusu
hocam kutlu olsun.
Allah razı olsun sizin duanız almak ayrıcalıktır efemdim...
Rabbİm sİzİn İÇİn hayirli olacak kadar ÖmÜr versİn İnŞaallah...
Hayirli ÖmÜrler...dua İle
Allah c c bu güzel duanızı kabul buyursun ve ilk size nasib eylesin kardeşim..
Rabbim mübarek etsin, hayırlı uzun ömürler olsun inş...

rabbim sizleride hayırlı bir insan olarak yaşatmayı ve huzuruna almayı nasip eylesin ...

La-Tahzen

Well-known member
bu nasıl bi muhasebe Bakın Rabbim sizi Hadis grubunda kayyum olacağınız için taa senler önceden biz fakirleri düşünmüüş bizim acizliğimize binaen sizi göndermiş Memluk hocam :D...

Rabbim hayırlı sağlıklı sevdiklerinizle ve nurlarla geçireceğiniz bi ömrü size nasip etsin inşallah..

saygılarımla..:)

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Allah hayırlı huzurlu iman ve hizmet dolu bir hayat bir ömür nasip etsin sevdiklerinle inşaAllah,

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun.

Nurlu yillar olsun memluk can :gül:
dogumgunux.gif

memluk

Hatim Sorumlusu
Allah hayırlı uzun ömür nasip etsin inşaallah . Yeni yaşınız nice hayırları beraberınde getirsin hocam ..:gül:

ankara_cicek_ciceksiparisi3326.jpg

Allah razı olsun kardeşim ...bil mukabele:gül:

1001k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1gul.jpg

Yeni yaşınız hayılı uğurlu olsun hocam.Rabbimin sevdiği kullarından eylesin.

amin ecmain Allah razı olsun inş...:gül:

Bende tebrik ederim hocam;

Rabbim ameli salih bir ömür nasip etsin değerli hocam..

sizin gibi mubareklerin duası bizim için kıymetlidir rabbim sizden razı olsun inş..:gül:

bu nasıl bi muhasebe Bakın Rabbim sizi Hadis grubunda kayyum olacağınız için taa senler önceden biz fakirleri düşünmüüş bizim acizliğimize binaen sizi göndermiş Memluk hocam :D...

Rabbim hayırlı sağlıklı sevdiklerinizle ve nurlarla geçireceğiniz bi ömrü size nasip etsin inşallah..

saygılarımla..:)

ver gazı ver Allah utandırmasın inş... amin ecmain...:gül:

Cenab-i hak bundan sonraki hayatinizi da mubarek etsin.
Dogumunuzun sene-i devriyesini tebrik ederiz.
Nice mutlu yillara…
Allah razı olsun kasif kardeşim rabbim siz mubarek ihlaslı kardeşlerimizden bizleri uzak tutmasın ...:gül:
Allah hayırlı ve hizmet dolu bir ömür nasib eylesin, amin.
Huseyni hocam duanıza yürekten amin diyorum rabbim sizleride korusun ihlaslı amaller nasip eylesin inş..:gül:
Rabbim hayırlı, uzun ömürler versin memluk kardeşim..
Risaleforum.net'le beraber nice senelere :)
EVET BENCEDE RİSALE FORUMLA YAŞLANMAK HATTA TORUNLARIMI İLERDE BURDA ADMİN OLARAK GÖRMEK İSTİYORUM tALHA ABİM OZAMANA ZATEN EMEKLİYE AYRILIR.:005::gül:
Memluk hocam 18ine yeni girdi :) Hocam dogum gununuz kutlu olsun, Rabbim hayirli bereketli hizmet dolu bir ömur nasip etsin. Aminnnn
ama olmazki Fakir hocam yaşımı işfa ettiniz:017: neyse oldu artık hadi buyukluk bende kalsın 18 girdimya reşit oldum affettim seni dualarımdasın Fakir hocam teşekkürler...:gül:
Geç oldu biraz kusura bakma hocam:032:
Rabbim yeni yaşını ve bütün ömrünü hayırla doldursun inşaAllah
iki cihan saadeti versin
ömrün boyunca her daim O`nunla ve bizlerle ol inşaAllah...:gül:
giangkoicomstvalentine1.jpg
Allah razı olsun toprağım kardeşim ne güzel güller rabbim gül kokulu ravzaya sizi davet etsin inş...:gül:
Allah hayırlı huzurlu iman ve hizmet dolu bir hayat bir ömür nasip etsin sevdiklerinle inşaAllah,

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun.

Nurlu yillar olsun memluk can :gül:
dogumgunux.gif
Allah bilir o günleri görebilirmiyim görürsem inş bu sitede yine yayınlycam inş..:gül:
sizleri seviyorum

RİSALE FORUM AİLESİ DUALARIMDASINIZ..:gül: