Iltifat Mesajı gönderiyor

Merih

Well-known member
Sonuç olarak göndermiş olduğunuz mesajın içeriğinde Şikayet vardı değil mi ? Öyleyse niçin bu hususa takıldınız anlamıyorum Ayrıca bahsi geçen İltifat mesajı İngilizceden Türkçeye çevrilirken Bu şekilde çevrildiğinden ötüdür Sitemizde kullanmakta olduğumuz yazılımın Türkçe çevirisini biz yapmadık kasıtlı olarak bu şekilde yapılmamıştır.

Ayrıca Sitede olur olmaz ufak tefek herşeyden bu şekilde şikayetçi olup konu'lar açmanızada bir anlam veremiyorum açıkcası evvela kullandığınız uslüp ve yazım tarzınız şahsım adına sizi benim neznimde ciddiyetsiz kılıyor. Sitenin eksikleri yanlışları olabilir Kul icadı en nihayetinde.. Umarım bundan sonra bu tür konuları açarken selzenişte bulunurken bu düsturda hareket eder ve dikkat edersiniz.

harp

Well-known member
eyvallah abim ne zaman adınızı ansam siteye geliyorsunuz pes doğrusu...HAYIRLISI OLSUN ABİM...SELAMETLE VE DUA İLE....

Merih

Well-known member
eyvallah abim ne zaman adınızı ansam siteye geliyorsunuz pes doğrusu...HAYIRLISI OLSUN ABİM...SELAMETLE VE DUA İLE....

Ben yaklaşık 1,5 aydır siteye girmiyorum neden bahsettiğinizi anlıyamadım. Kaldı ki yazmış olduğunuz mesajınızda benden bahseden bir sözünüze yada imanıza denk gelmedim.

harp

Well-known member
yahu merih abiciğim ben demiştim sizin siteye uğramadığınızı hüseyni başkanıma demiştim sizde hemen geldiniz siteye tevafuk olmuş oldu yani...