Tahir Büyükkörükçü hoca vefat etti!

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Son Günlerde yoğun bakımda tedavi gören Tahir Büyükkörükçü hoca, bugün sabah saatlerinde Hakk'a yürüdü.

Tahir Büyükkörükçü hoca vefat etti!

Son Günlerde yoğun bakımda tedavi gören Tahir Büyükkörükçü hoca, bugün sabah saatlerinde Hakk'a yürüdü. Cenazesi şuan hastaneden evine getirilen Büyükkörükçü hocaefendi, yarın öğle namazını müteakiben Konya Kapı Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Üçler mezarlığında toprağa verilecek. İslam'a üstün hizmetleri bulunan, peygamber efendimizin hayatını genç zihinlere nakış nakış işleyen, büyük İslam alimi Tahir Büyükkörükçü hoca'ya Allah'tan rahmet diliyoruz. Tüm İslam aleminin başı sağolsun...

İNNA LİLLAHI VE INNA İLEYHI RACIUN Allah rahmet eylesin...

akna

Well-known member
aaa bu hocamı vefat etti
ismini bilmiyordum
ama kontv'de sohbetlerine denk geliyordum arada
Rabbim cc merhametiyle, affıyla muamele buyursun
ebeden razı olsun inşaAllah

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi

[DM="İnşaallah Ölmeyeceğim"]xhe41h_tahir-buyuk-korukcu-olmeyeceyim_shortfilms[/DM]​

Allah razi olsun Hüseyin kardesim ALLAH icin yapilan hizmet zayi olmaz..

Birde cenaze namazi video,su var ben ekleyemedim onu,da tefekkür etmek icin izlemek lazim bir Hoca efendinin son görevine gösterilen ilgi dahada güzeli beni etkileyen ... Oglunun babasinin cenaze namazini kildirmasi.... arabbim cümlemize islam dinine uygun hayirli evlatlar yetistirmek nasip eylesin insdallah...

genc_kalem

Okumak,Yaþamaktýr
İnna lillahi ve İnna İleyhi Raciun... Hocamızın Konya TV de düzenli olarak sunulan Vaaz sohbetinden çokca istifade ve istifaza ettik elh... Cenab-ı Hakk kendisinden ebeden razı olsun.. ve bizleri şefaatlerine nail eylesin inşaAllah.. Hocamızın Aziz Anısına 7 kutuplardan olan Ladikli Ahmet Ağanın, Ladik Çarşı Camiinde sohbetini yaptığı iki bölümlük sohbetinin linkini vermek istiyorum..

Tahir Büyükkörükçü-Ladik Çarşı Camii 1

Tahir Büyükkörükçü-Ladik Çarşı Camii 2

Selam ve dua ile..

FaKiR

Meþveret Bþk.
Sizlere müjde! Mevt idam değil, hiçlik değil, fena değil, inkıraz değil, sönmek değil, firak-ı ebedî değil, adem değil, tesadüf değil, fâilsiz bir inidam değil. Belki bir Fâil-i Hakîm-i Rahîm tarafından bir terhistir, bir tebdil-i mekândır. Saadet-i Ebediye tarafına, vatan-ı aslîlerine bir sevkiyattır. Yüzde doksandokuz ahbabın mecmaı olan âlem-i berzaha bir visal kapısıdır. (Mektubat, 226)

Allah rahmet eylesin.

Þefkat_

Well-known member
Allah rahmet etsin. Mekanı cennet olsun inşaallah.
Ne mutlu hocamıza bu dünya imtihanını en güzel şekilde değerlendirdi inşaallah.