Ebrar172 Hocamızın Babası İçin Dualarınızı Bekliyoruz!...

TeFaNi1

Well-known member
Bir süredir hastanede tedavi gören sizlerden de http://www.risaleforum.net/islamiyet/dua-ediyorum/dua-kardesligi/52128-hasta-bir-abimiz-vesilesi-ile-tahmidiye-okuyabilir-miyiz.html Konumuzda dua istediğimiz Ebrar172 Hocamızın muhterem babası Ahmet ÖZDEMİR amcamızın vefat haberini aldık az önce...

İnna lillahi ve inna ileyhi Raciun...

Amcamıza Allahtan rahmet,başta Ebrar172 Hocamız olmak üzere yakınlarına sabırlar diliyoruz.

Şifası için yalvarmıştık Rabbimize, hakkında hayırlısı buymuş demek şimdi Rahmetle muamele görmesi için isteyelim inşaallah..

Bir hatim başlatıyoruz ve Yasini şerif Kelime-i Tevhid.. de okumaya niyet ettik iştirak buyurur musunuz ?

1.cüz= TeFaNi
2.cüz= Zerrat
3.cüz= Fakir_
4.cüz= tebliğ
5.cüz= tebliğ
6.cüz= tebliğ
7.cüz= ABDULLAH
8.cüz= sahici159
9.cüz= mihrimah
10.cüz= Elif_gibi
11.cüz= mihrimah
12.cüz= mihrimah
13.cüz= mihrimah
14.cüz= mihrimah
15.cüz= mihrimah
16.cüz= mihrimah
17.cüz= mihrimah
18.cüz= mihrimah
19.cüz= mihrimah
20.cüz= mihrimah
21.cüz= mihrimah
22.cüz= Aişe
23.cüz= mihrimah
24.cüz= mihrimah
25.cüz= memluk
26.cüz= mihrimah
27.cüz= mihrimah
28.cüz= mihrimah
29.cüz= müdavim
30.cüz= heysem

memluk

Hatim Sorumlusu
Bir süredir hastanede tedavi gören sizlerden de http://www.risaleforum.net/islamiyet/dua-ediyorum/dua-kardesligi/52128-hasta-bir-abimiz-vesilesi-ile-tahmidiye-okuyabilir-miyiz.html Konumuzda dua istediğimiz Ebrar172 Hocamızın muhterem babası Ahmet ÖZDEMİR amcamızın vefat haberini aldık az önce...

İnna lillahi ve inna ileyhi Raciun...

Amcamıza Allahtan rahmet,başta Ebrar172 Hocamız olmak üzere yakınlarına sabırlar diliyoruz.

Şifası için yalvarmıştık Rabbimize, hakkında hayırlısı buymuş demek şimdi Rahmetle muamele görmesi için isteyelim inşaallah..

Bir hatim başlatıyoruz ve Yasini şerif Kelime-i Tevhid.. de okumaya niyet ettik iştirak buyurur musunuz ?

1.cüz= TeFaNi
2.cüz= Zerrat
3.cüz= Fakir_
4.cüz= tebliğ
5.cüz= tebliğ
6.cüz= tebliğ
7.cüz= ABDULLAH
8.cüz=
9.cüz=
10.cüz=
11.cüz=
12.cüz=
13.cüz=
14.cüz=
15.cüz=
16.cüz=
17.cüz=
18.cüz=
19.cüz=
20.cüz=
21.cüz=
22.cüz= Aişe
23.cüz=
24.cüz=
25.cüz=
26.cüz=
27.cüz=
28.cüz=
29.cüz=
30.cüz= heysem

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Allah rahmetiyle muamele etsin.Tüm ailesine sabrıCemil ihsan eylesin ..
25. cüzü ben alıyım inş Tefani hocam .