hasta bir abimiz vesilesi ile tahmidiye okuyabilir miyiz?

Zuhr

Talebe
Selamun Aleykum ve Rahmetullah muhteremler,

bir kardeşimizin babası ciddi bir rahatsızlık geçiriyor.. musibet ve hastalık zamanları aczimizi daha çok anlayıp Rabbimize daha safiyane yönelebildiğimiz ve birbirimize de daha sağlam kenetlenebildiğimiz anlar.. bu anların hürmetine bizde sıkıntıda olan bu kardeşimize dualarımızla destek olalım inşalah ..

yasin-i şerif veya tahmidiye veya başka içinizden gelen her ne dua-sure olursa makbuldur inşallah

bu abimiz vesilesi ile okuyacağımız sure ve edeceğimiz duaları, Cenab-ı Hak tüm ehli forum, ehli nur için kabul buyursun, cümlemizin dertlerine derman versin inşallah..

Zuhr

Talebe
Aleykum selam ve Rahmetullahi Aleyh ;

Rabbim şifalar nasip etsin..Çektiği acıları günahlarına kefaret etsin inşl;

Az önce hocanızın niyetine 3 yasini şerif okudum..

tekrar çok geçmiş olsun zuhr hocam...

elfu elfi amin kardeşim.. Allah razı olsun

C.H. hayırlı, acil şifalar versin. Bizde yasin okuyalım kabul buyurursanız. Bu arada sayı gerekli mi?

estağfirullah mubarek, Allah razı olsun
bir sayıya niyet etmedik, gücümüz ne kadar okumaya kafi gelirse o kadar okuyacağız inşallah

Allah Acil şifalar versin inşaallah. Biz de okuyalım dağıtalım. Buraya belirtiriz Hocam.

5 Yasin ve 1 Tahmidiye aldım...

Allah razı olsun can kabul buyursun inşallah

Rabbim acil şifalar versin, hastalığını günahlarına keffaret etsin inşallah.
1 yasin 1 tahmidiye alıyorum.

amin amin amin.. inşallah ..
Allah razı olsun, kabul buyursun inşallah

Zuhr

Talebe
Allah c c şifa versin bizde okuruz inş .
daha sonra belirtirim..

Rabbim şifa versin inşallah 1 yasini şerif alıyorum

Allah acil şifalar versin. Abimizin sabrını ziyade eylesin, amin.

amin Allah razı olsun ..

tedavi için yeni bir yer bulunduğu haberini aldık elhamdulillah, henüz net bir şey olmasa da, içimize biraz su serpildi. inşallah daha da güzel haberler alırız.

dualarıyla bu halin inşaasına vesile olan bütün kardeşlerimden Allah razı olsun, onlarında her ne sıkıntıları varsa hayırlara tebdil etsin, yüreklerini genişletsin inşallah

istemek bizden vermek Cenab-ı Hakdan.. rahmet hazinesinden bir damla bizim dertlerimizin halline kafi .. ve hem okyanustan bir damla eksilse okyanus eksilmez.. istemeye dua etmeye devam inşallah ..