Aranıza Yeni Katıldım

Debdebe

Yeni Üye
Alemlerin Rabbinin Selamı, Bağışlaması Üzerinize Olsun...

Merhabalar....

Çiçeği Burnunda yeni üyenizim...Bir Meclise gelindiğinde selam verilir akebinde buyur edilir, bende buna istinaden selam vereyim dedim...ayrıntılı tanıtmak isterdim kendimi lakin forum da çok yeni olduğum için forum prosedürlerini ve kullanımını bilmemekteyim...Umarım sadece sanalda kalmayan ve riyasız dostluklar ve kardeşler ile tanışırım...

Alemlerin Rabbine Emanetsiniz...

_vatan_

Well-known member
Alemlerin Rabbinin Selamı, Bağışlaması Seninde Üzerine Olsun İnş
Kardeş Hoş Geldin Sefalar Getirdiniz İnş.
Üyeliğiniz Hayırlı,Paylaşımlarınız Bol,İstifadeniz Çok Olsun İnş.
Hayatın Her Merhalesinde Riyasız Ve Güzel Dostluklarla Karşılaşırsınız İnş.

Debdebe

Yeni Üye
Allah Razı Olsun Selamımı Mukabelede bulunduğunuz için...Klasik Sanal sosyal platformların da iyi temenniler, bilgi paylaşımları gibi etkinlikler olmaktadır...ancak ömr_ü hayatımda hep daima eylemle ve güneş kendini ancak ziyasıyla belirtir zeydinde sadece yapıp-ettiklerimle anılmak ve Rahman'a öyle prestij etmek niyetinde oldum.Müslüman kardeşlerim elbet dünya meşakkatlerine dair çok sıkıntıları da olabilir, onlara yardımcı olmak, yol yöntem göstermek, minnet pişkanlık etmeden hayat takallüfiyatlarına yaren olmak da çok önemli bir beis...yoksa kapısını içerden kilitleyen, pencereyi ve perdesini çeken, sobanın üzerin de kestanesini yiyen sıcacık yuvasın da neşe duyan ama dışarı dfa zulüm ve zulümatlarda bulunanları bırakın yardım etmeyi aklına bile getirmemek kanımca riyakarlığın ufacı ama ileride büyüyecek olan bir yılan yavrusudur.
kanımca içten ve dobraca konuşmalarım oldu..Ruhumun sesini sesledim size yankı yapsın diye...Umarım sürç_ü lisan etmemişşimdir...

Alemlerin Rabbine Emanet olsun...

Huseyni

Müdavim
Ve aleyküm selam ve rahmetullahi;

Aramıza hoşgeldiniz kardeş. Allah üyeliğinizi hayırlı ve daim ve istifadeli eylesin. Amin.

"ayrıntılı tanıtmak isterdim kendimi lakin forum da çok yeni olduğum için forum prosedürlerini ve kullanımını bilmemekteyim..."

Özel bilgilerimizi (İl-yaş-cinsiyet-mail-tel. vs) üyelerimizin menfaati gereği forumda paylaşmıyoruz. Bunların dışındaki billgilerinizi verebilirsiniz. Selam ve dua ile. Tekrardan hayırlı olsun üyeliğiniz.

akna

Well-known member
ve aleykum ve rahmetullah
hoşgeldiniz kardeş
üyeliğiniz hayırlı ve daim
istifadeniz bol olsun inşaAllah

LEVLAK

Well-known member
Alemlerin Rabbinin selamı ve bağışlaması sizinde üzerinize olsun kardeş. Hoş geldiniz. C.H. bolca istifade edebilmeyi nasib etsin inş.