Vecize

zülfikarým

New member
Nur kardeşlerim Fransızca Vecize yazabilir misiniz? Fakat yanına Türkçe kısmını da not düşer isek çok daha verimli olacak. Ya da daha başka önerisi olan varsa , ona da hazırım. ( Fransızca yı vakit aralarında, tatillerde öğrenmeye gayret ediyorum, mümkünse. Daha başlangıç seviyesindeyim. Yardımlarınızı bekliyorum. Tüm Nur davasındaki kardeşlerime Gebze den selamlar. )

FaKiR

Meþveret Bþk.

zülfikarým

New member
Allah razı olsun. Mükemmel oldu. Şunu nasıl yapalım; çeviri konusunda nasıl yardımım dokunabilir, bilmiyorum. Çünki benim bildiklerim avamın da altında. Daha ötesi grammer i bile bilmiyorum . Fakat günlük konuşma metinlerinin bazılarını biliyorum. Ayrıca sayılar, aylar gibi. Nasıl başlamamı önerirsiniz.? Bu dile karşı aşırı bir isteğim var; fakat zaman olarakta fazla fazla ayıramıyorum. Bir ara otobüste giderken günlük konuşma metinlerini ezberliyordum; fakat şu an yapmıyorum. Malum şu anda Fİnallere gireceğiz. Yine de az da olsa bakmayı düşünüyorum; ara tatilde daha iyi bakmayı düşünüyorum. Bu konuda birkaç pdf kaynak ve sesler indirdim. Sİzin önereceğiniz birşey var mı? Allah yar ve yardımcımız olsun. Selam ve dua ile..