Açtığım konularım ve birçok mesajım silinmiş nedenini beyan edermisiniz?

Bezminur

Well-known member
Bugün açtığım birçok konunun ve yazdığım mesajlarımın silindiğini fark ettim neden?
Burası paylaşım forumu değil mi? Aklımıza takılan soruları sormamız hakkımız değil mi?inanın mesajlarımın ve açtığım konularımın silinmesinden üzüldüm:(
Bundan sonra soru sormam inş...

SELAM VE DUA İLE.
BAKİ HÜDAYA EMANET OLUNUZ...

Huseyni

Müdavim
Cevap: Açtığım konularım ve birçok mesajım silinmiş nedenini beyan edermisi

Kardeş hangi konunuz silinmiş araştıralım inşaallah. Hemen hüküm vermeyin bi bakalım sonra değerlendirelim olur mu ?

Huseyni

Müdavim

Mesaj sayınızda bi değişiklik yok sanırım, anladığım kadarıyla açtığınız konu ve mesajlara ulaşmada sorun yaşıyorsunuz. Gerekli araştırmayı yapıp bilgilendireceğiz. DON'T PANİC !

Bezminur

Well-known member

profilime girdiğimde açtığım konular kısmına tıklayınca sadece iki konum mevcut sadece iki konuma ulaşabiliyorum sonra profilimden mesajlarımada erişilmiyor.

Ukbaa

Well-known member

kardeşler konular silinmemiş. sanırım sadece o kısımdan ulaşımda problem var. bende de sadece 1 msj görünüyor. ama konu açtığım bölümlere baktığımda açtığım konu ve msjlar yerinde .. silinen bişi yok :)
kısa zamanda problem çözülür inş.

Bezminur

Well-known member

Kardeşler bildirim gönderiyorsunuz ama ben bildirimlerime ulaşamıyorum ve ne yazdığınızıda göremiyorum. BİLGİNİZE SUNARIM.

Bezminur

Well-known member

Kardeş hangi konunuz silinmiş araştıralım inşaallah. Hemen hüküm vermeyin bi bakalım sonra değerlendirelim olur mu ?

Sanırım sorun düzelmiş artık mesajlarıma ve açtığım konularıma ulaşabiliyorum.
Davranışımdan dolayı kusuruma bakmayınız...
Özür dilerim.
SELAM VE DUA İLE...

Mustafa Kalkan

Active member

Bizde de bu tür aksaklıklar olabiliyor... Bu yüzden sonuna kadar araştırmadan hiçbir zaman hüküm vermeyin... :) Teknik bir aksaklık bunlar... Yöneticilere Özel mesajla bildirin. Yardımcı olun. :) Sorun da çözülmüş zaten. :)

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

Sistemin kapatılarak güncellemeler yapılmasını uygun görmediğimizden, sizler siteyi kullanırken güncellemelerimizde zaman zaman yapılmakta bu esnada yapılan arama ve sorgulamalarda önceki zamana ait bilgiler listelenememekte güncellemelerimiz tamamlandıktan sonra eksiksiz olarak arama ve sorgulamalarda bulunabilirsiniz..

Bununla beraber, bütün kullanıcıların hiçbir şekilde kendilerinden habersiz ne bir konusu nede bir mesajı silinmemektedir. Aynı konularda ise aynı olan konular yine birleştirilerek kullanıcıya ait açmış olduğu konu silinmiyor. Aynı mesajlarda ise kullanıcıya ait mükerrer mesajın bir tanesi silinmektedir.

Yine bununla beraber site kriterlerinde bulunan bütün konu ve mesajlar kullanıcılardan habersiz yapılmamakla birlikte site kriterleri dışındaki bütün kullanım hakkı yöneticilere aittir. Yöneticilerimiz bu gibi uyumsuz konu ve mesajlarda uygun gördükleri gibi işlem yapma hakkına yine kullanıcılar adına sahiptirler.

Siz pek kıymetli ve aziz kardeşlerimizin bütün hakları bizlerin güvencesi altında olup yöneticilerimiz birbirleri ile koordine ve istişarede bulunmadan işlemde yapmamaktadırlar.

Bu vesileyle bu bilgileride sizlere arz eder yaşanmış olan sorunlardan ötürü kendi adıma sizlerden beni mazur görmenizi ümid ederim..