Hür Adam

NeCoLaS

Member
Arkadaşlar yöneticilere öm atamadığım için konu açmayı düşündüm..

Hür Adam

zaman.com da şu an itibarı ile yayınlanan şekilde hür adam film resmi sitesini sitenizde banner olarak ücretsiz reklam vermenizi talep ediyorum.

Eğer kendine ait sitesi olan arkadaşlar var ise onlardan da rica ediyorum..

Biz kendi sitemize veriyoruz yarından itibaren.

Bu filmin insanlar tarafından izlenmesi çok önemli, gerçekten muhteşem bir film.

Rica ediyorum.

İletişim:info@fezafilm.com

LamElif1

Well-known member
Güzel bir filme benziyor evet emeği bulunanlardan Allah razı olsun ama fragmanda bişey dikkatimi çekti "günlerdir yemek yemedim" diye üstadın bir ifadesi var bunu biraz yadırgadım. Üstadımızın söyleyeceği bir söz değildir bu pek oturtamadım..

Garib

Well-known member
ben daa oncede yzmıstım,bu filim olayı hic hosum gitmio benim dusncem tabi:dft001:ustad resmini cekince bile sinirlenirms.kaldıkı filim cekilcek sonra birsuru pis filmlerin gsterildii sinamada gsterilecek millet filim olarak izlicek.risalei okuanlarmı artıck okuyan isteen okur ztn..:dft001:.felan felan para kazancaklar .hoslanmıorumm millet alıo die birsuru nesriat felan cıktı cevsen yapıp satıolar ben ole bakıyorum.:031:

melek ve melek

New member
bende çok güzel olmuş diyorum iykide yapmışlar bravoo mutlaka bunu yaparken büyüklere en eyrıntısıyla sormuşlar ve o şekilde yapmışlardır diyorum bedüzzaman gerçeğini unutmasın insanlar.bu acıdan iyi bence