Konu açmak bir hakkmıdır?

Mert~

Member
1-Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
2-Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

Böyle bir uyarı alıyorum....hem ne önemi var konu açmaya izin vermedikten sonra.

Huseyni

Müdavim
1-Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
2-Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

Böyle bir uyarı alıyorum....hem ne önemi var konu açmaya izin vermedikten sonra.

Kardeş biz de sorunu anlamak içn soruyoruz işte soruyu. Bilgilendireceğiz inşaallah.

Mert~

Member
NuruAhsen - 11-23-2010 21:37
selamunaleykum mubarek kardeşim rica etsem imzanizi yeniden duzenlermisin ,site tanitimi icin lutfen bu link i Site Tanıtımı kullanin

Selam ve dua ile...

Mert~

Member
Kardeş o bölüm suistimal edildiğinden, sadece siteyi takip eden kullanıcıların istifadesine sunulmuştur. Bu nedenle de mesaj sınırlaması getirilmiştir.
Yukarıdada ifade ettiğim gibi,Nuruahsen kardeşim -Allah ondan razı olsun-link verip buraya konu açabilirsin dedi.Fakat nerde?
Benim derdim site falan değil, zerre kadar ticari kaygım, beklentim falan yok.hit almak gibi bir derdimde yok.Benim derdim insana verilen değer.madem konu açma hakkımız yok o zaman o bölümün orada ne işi var?
hem biz siteyi takib edenlerden değilmiyiz?????????????
neyse ya, neden üye olduk o zaman... lütfen üyeliğimi silin! kontrol panelinden silemedim de.

DAVAMÞEHADET

Well-known member
kardeş böyle basit birşeylerde mak darılmak bize yakışmaz,sabredin inşallah yönetici kardeşlerimiz yardımı olacaktır,hem açmak istediğiniz konuyu illa o bölüme yazmanız gerekmez başka bölümlere de yazabilirsiniz...yöneticiler böyle uygun görmüşse ve siz de eleştiriyorsanız sebeblerini sorun ama makla olmaz inşallah....