eger samimi iseniz risale-i nur talebelerini dinleyiniz.

demir12

Yeni Üye
degerli kardeşlerim nur camiası gibi nur talebeleri gibi hakiki imanlı bir nesele sesleniyorum..hz.mehdi ile ilgili tüm alametlerin gerçekleştigi günümüzde müslümanalrın kafasını karıştırmak icin özellikle nur talebelerine yönelik çeşitli zatların yanlış acıklamarı bulunmaktadır..

belki cahillik belki ard niyetle ortaya atılan bu söylemleri allah rızası icin dinlemeyiniz..

bunlar

1-üstad mehdidir..

2-üstadın talebeleri mehdidir..

3- mehdi sahs-ı manevidir..

4-hz.isa üstadla nazma kılmış sonra gitmişdir..

bunlar kesinlikle risale ile bagdaşmayan yanlış acıklamalarıdır..hz.mehdinin bir zat olucagını kendisinden 1 asır sonra geliceni üstad risalede acıkca belirtmiştir..

degerli kardeşlerim ben ne desem boş...ama yaşayan gercek nur talebelerinin bu konudaki acıklamalarına kulak veriniz..halen hizmet icinde bazı zatlar bu söylemleri örtabas etmeye çalışmakta sungur abi gibi degerli zatlara öenme vermemektedirler..

eger samimi iseler üstadın hayattayken ilim ögrettigi bu kıymeti insanalrı dinlesinler ve ben sizleri bu abileri dinlemeye burda davet ediyorum..bu mesajıda daha cok forumlara risale şakirdlerine yayınız..Allah'ın izniyle:

seyyid salih hocaefendi bizzat röportajları:

Harun Yahya TV - Bediüzzaman Said Nursi talebelerinden Seyyid Salih Özcan Beyefendi'nin de katıldığı Adnan Oktar ile Başbaşa programı

Harun Yahya TV - Kuran'ı, hadisi ve Bediüzzaman'ın açıklamalarını kabul etmeyenlere Seyyid Salih Özcan Hocamız çok net cevap veriyor. ''Hz. Mehdi (as) şahsı manevi olarak değil şahıs olarak gelecektir'' diyor.

Harun Yahya TV - Ahmet Çolak Hocamız bazı batın rahiplerinin açıklamalarına değil, Seyyid Salih Özcan Hocamız gibi büyük ağabeylerin sözlerine itibar etsin.

sungur agabey:

Harun Yahya - Sungur Ağabey Nur talebelerine sesleniyor: ''İttihad-ı İslam ve Mehdiyet bu 70 yılın içinde olup bitecek''. - Download Page.

mehmed kırkıncı hazretleri:

hz.isa gelecek:

Harun Yahya TV - Mehmet Kırkıncı Hocaefendi çok değerli ve büyük bir alimdir. O da ''Hz. Mehdi (as) şahıstır ve vakti bu vakittir, Hz. İsa (as) da şahıs olarak gelmiştir'' diyor..

degerli kardeşlerim yanlış acıklamara itibar etmeyiniz..allah hepimizi hz.mehdi(a.s)'ye kumandan eylesin amin.