Teşekkür etmek istiyorum..izninizle

Berrin1

Member
İstek ve şikayet bölümü evet benim de isteğim var..Teşekkür etme isteği..Yeri uygun olmayabilir ama söylemeden bugünü tamamlamak istemedim...
Çok çok teşekkür ederim...şu bir kaç gün ne çok şey öğrendim...İyi ki risaleforum var...emeği geçenlerden Allah razı olsun...Risale forum başka gerçekten..Okurken dikkat dağınıklığım vardı..Ama risale forumda okuduğum her cümleyi anlıyorum ve dikkatim dağılmıyor...İlminize bereket olsun..Rabbim sizlerden razı ve hoşnut olsun...bizleri faydalandırdınız...gönül bahçenize kabul ettiğiniz için...çok çok teşekkür ederim.....maesselam.....Allah'a emanet olun :043:

memluk

Hatim Sorumlusu
İstek ve şikayet bölümü evet benim de isteğim var..Teşekkür etme isteği..Yeri uygun olmayabilir ama söylemeden bugünü tamamlamak istemedim...

Çok çok teşekkür ederim...şu bir kaç gün ne çok şey öğrendim...İyi ki risaleforum var...emeği geçenlerden Allah razı olsun...Risale forum başka gerçekten..Okurken dikkat dağınıklığım vardı..Ama risale forumda okuduğum her cümleyi anlıyorum ve dikkatim dağılmıyor...İlminize bereket olsun..Rabbim sizlerden razı ve hoşnut olsun...bizleri faydalandırdınız...gönül bahçenize kabul ettiğiniz için...çok çok teşekkür ederim.....maesselam.....Allah'a emanet olun :043:​

Allah sizden razı olsun kardeşim gayeretiniz hevesiniz hiç bitmesin inş
ama ben size demedimmi heybeni büyük getir diye burası öyle bağımlılık yapıyor işte..

Abidin1

Well-known member
tevhid.gen.tr :)

Vallahi ben bu site haricinde kayıtlı olduğum diğer bir iki islami siteye uzunn uzunn zamanlardır girmiyorum. Ben genelde Muhammed ebu zehra, İsa doğan, Eren gündüz gibi yazarların kitaplarını karıştırırım.. Tabii daha önce de islami olmayan başka türlü forumlarda çok kötü tecrübelerim oldu.. Allah'a şükür kurtulduk...

Değerli dostlar, isminiz değiştikten sonra Cumaları attığınız mailleri görüp "bu neymiş ya böyle" diyerek spam olarak işaretlemiştim.. :005: Fakat zaman içerisinde gördüm ki çok güzel seviyeli bir ortam oluşturmuşsunuz.. Bunu sağlayanlardan Allah razı olsun.. Artık beni banlasanız bile gocunmam.. :005:

Hayırlı Cumalar.. Saygılar..