kardeşimiz için 4444 selavati tefriciye okuyalım hep beraber

seval1

New member
esselamu aleykum kardeşlerim. mehtap adlı bir kardeşimiz için tefriciye başladım. çok zor durumda. Rabbimin dualarımızı duyup onu bu zor durumdan kurtarmasını umut ediyorum. okumamda bana yardımcı olur musunuz? Allâh hepimizin dualarını kabul etsin. şimdiden teşekkür ederim.
aminxsc.gif

seval1

New member
bu kardeşimizin bizim dualarımıza çok ihtiyacı var. dar zamanında onun imdadına, okuduğumuz dualarla hep beraber yetişip aydınlığa çıkmasına yardım edelim lütfen arkadaşlar ondan yardımlarımızı esirgemeyelim.

þiraze

Active member
ALLAH SIKINTILARDan kurtarsın
100 adet bende aldım yalnız 4444 sayısı konusnda farklı gorusler var ama
yani demk ıstedıım
sayısı onemlı deıl okunduktan sonra rabbımz bı kulunun hatrına bıle olsa kabul eder
ama burdakı nur aılesının dualarna ınanıyrum kabule şayan ıns dogru yerdesınız :) sırf actınız için inş
bızde elımzden geldi kadar okuruz
mehtap kardesımızde ıns ona dusen grevde şu herne sıkıntsı varsa
"Ey iman edenler! Sabrederek ve namaz kılarak Allah’tan yardım dileyin. Şüphe yok ki, Allah sabredenlerle beraberdir."(Bakara, 2/153)

bu ayetın gerını yerıne getrımeye calısırsa ıns en kısa zamnda feraha erer

seval1

New member
Kardeşimize 150 okudum az önce. Memlük kardeşim 1000 tefriciye bitti mi? Eklemeyi yapayım mı? Ayrıca okuyan tüm kardeşlerimize rabbim sağlık sıhhat versin.teşekkür ederiz.

kalan 1700

seval1

New member
ben biraz rahatsızlandığım için bu aralar çok fazla okuyamıyorum mehtap kardeşimize. katkılarınızla bitirmek istiyorum bir an önce. rabbim dualarımızı kabul etsin. KALAN 1400

seval1

New member
kalan 1050. biraz daha yardımcı olalım lütfen arkadaşlarım. sizlerden rica ediyorum. başkalarına yapılan dualar kabul olur derler. bu kardeşimize hep beraber ellerimizi açıp dua edelim