Salat-i Tefriciyyede yardım?

zeyhak_

Well-known member
kardeşlerim mühim bi isteğim için sizlerden tefriciyede bana yardımcı olmanızı istesem yardım edersiniz değil mi?? ederseniz çok sevinirim şu iki hafta içinde tefriciye almak isteyen kardeşlerim yazarlarsa okuduklarını foruma bende takip ederim inşallah okuyan okumayan kardeşlerimizin dua ile yardımcı olan tüm kardeşlerimizinde Rabbim ne isteği varsa hayırlısı ile kabul eylesin amin

Salat-i Tefriciyye

" Allahumme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina Muhammedinillezi tanhallu bihi'l-ukadu ve tenfericu bihi'l-kurebu ve tukda bihi'l-havaicu ve tunalu bihirregaibu ve husnu'l-havatimi ve yusteka'l-gamamu bivechi-hi'l-keriymi ve ala alihi ve sahbihi fiy kulli lemhatin ve nefesin biadedi kulli ma'lumin lek."

ben iki bin dağıttım inşallah devamı gelir...

mihrimah

Well-known member
toplam 4444 olması gerekiyorya ben bir tane 4444 aldım inş.
sizde 2000 almışsınız geriye kalan 2444 tanesini de almak isteyen olursa alır almazsa alabilirim . Fazla olmasında sakınca yok değil mi?

zeyhak_

Well-known member
toplam 4444 olması gerekiyorya ben bir tane 4444 aldım inş.
sizde 2000 almışsınız geriye kalan 2444 tanesini de almak isteyen olursa alır almazsa alabilirim . Fazla olmasında sakınca yok değil mi?
ALLAH cc razı olsun can ya sen okuyabildiğin kadarını yaz inşallah çok ta yüklemiyeyim ağır gelmesin sana sen okuduğundan sonrasını dağıtırım ben inşallah rabbim hoşnut olsun senden

zeyhak_

Well-known member
güzel kardeşim 4444 tefriciyeden bahsediyoruz yüklenmek ne kelime...İçin rahat olsun hallederiz;)
o halde bu

gul2.jpg

rabbim razı ve hoşnut olsun ne duan varsa rabbim makbul eylesin nurum:rolleyes:;)