dualarınıza misafir edermsiniz.. :)

duygu_bulut

Well-known member
yeni eğitim öğretim yılında hizmetlerimiz için dua istiyoruz inşallah...

bildiğimiz gibi pazartesi artık maraton başlıyor inşallah maddi manevi :)

Rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun..

dualarınıza bizleride misafir ederseniz çok mutlu oluruz..

bende yolcuyum yarın:)... forumdan uzak kalıcaz bir süre... dualarınızı eksik etmeyin inşallah...:038::038:

Rabbime emanetsiniz bol feyizli bol istifadeli forumlar diliyorum:)...

DUA
Bıçak soksan gölgeme,
Sıcacık kanım damlar.
Girde bak bir ülkeme:
Başsız başsız adamlar...

Ağlayın, su yükselsin !
Belki kurtulur gemi.
Anne , seccaden gelsin;
Bize dua et, emi !

Necip Fazıl

mübtela1

Well-known member
Evet evet hepimiz birbirimize dua edelim inşallah !!! :) Yeni eğitim öğretim yılımız hepimiz için hayırlı olsun ve hayırlara vesile olsun inşallah...

Dualarda buluşmak ümidiyle <<
Bu arada hayırlı yolculuklar kardeşim :038:

Turab3

Well-known member
Rabbim herdaim yar ve yardımcınız olsun..Allah ilim yolunda vermiş olduğunuz tüm ibadetleri de makbul eylesin inşallah!...Tüm öğrenci kardeşlerime Rabbim zihin açıklığı ve kolaylık sağlasın...Selametle gider ve inşallah yine katılırsınız güzel paylaşımlarınızla....

Selametle inşallah...

duygu_bulut

Well-known member
Rabbim herdaim yar ve yardımcınız olsun..Allah ilim yolunda vermiş olduğunuz tüm ibadetleri de makbul eylesin inşallah!...Tüm öğrenci kardeşlerime Rabbim zihin açıklığı ve kolaylık sağlasın...Selametle gider ve inşallah yine katılırsınız güzel paylaşımlarınızla....

Selametle inşallah...

amin Allah razı olsun... teşekkür ediyorum :)

heysem

Well-known member
ALLAH c.c yolunuzu acik eylesin.
Hizmetinizde ve derslerinizde sizi muvaffak kilmasi temennisiyle ALLAHA emanet olun .
selam ve dua ile.

hubbuuhra

Well-known member
Rabbim yardımıcınız olsun tüm öğrencilerimize öğretmenlerimize kolaykılar versin inşallah hizmetler daim olsun inşallah yolunuz açık ve nurlu olsun (amin )