Esselamualeykumverahmetullah...

FaKiR

Meþveret Bþk.
Buyur Aga geç,
Biraz geciktik kusura bakma, biz sifre hatirlama islemi daha uzun surer diyorduk ama iste :)

red_carpet_1256156441.jpg

b-282382-K%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1_hal%C4%B1.jpg

davul.jpg

davul%20zurna.JPG

00266023.jpg

hknco

Well-known member
tabi tabi hadi bakalım bir basın teşekkür butonuna :D Tek rakibim Merih onun makamında gözüm var :D böyle siz teşekkür edeceksiniz ben de yönetimin gözüne gireyim :p o zaman size de bir kıyak yaparız

hknco

Well-known member
Müekked rumuzunu kullanan sistemin ve sitenin güzel insanı benim ismimin tarafınızdan zikredilmesi bana ayrı bir gurur verdi ...

Şimdi incir çekirdeğini doldurmak da maharet ister mesela bir cevizin içini herkes doldurur maharet incirin içini doldurmakta ...

Şimdi gel gelelim benim hardale kadar zihnimden çıkan düşüncelere nasıl ki minnacık incir çekirdeğinin içinde

evvela :ileride büyüyecek fidanın planı

saniyen : Meyvenin yani incir meyvesinin kendisinin planı ve son olarak da çekirdek olarak kendi planı mevcut.

Bu nedenle incir çekirdeğini doldurmayacak meselelerde gerçekten önemli meselelerdir anlayacağınız. İşte incir çekirdeğini doldurmayacak meseleler bunlar ...

Bu bir girizgah olsun ...

Şimdi hadi ayaklanalım ... Yoldaşlarımız da bize katılınca fetih bize müyesser olacaktır.

operasyonumuzun adı da :İncir operasyonu ...