Ne Olur Bu Kardeşinize dua edin:(:(

Ruh

Well-known member
Canım kardeşim benim. Rabbimiz kalbine selahiyet versin...
Her hüznün bir gülüşü her yokuşun bir inişi var ben biliyorum ki Rabbimiz senin sıkıntına cok guzel bir mukafat bahsedeck cunku senin kalbin o kadar temiz dusuncelerin o kadar halisane samimane ki...
Hasbinallahu ve nimel vekil demiyor muyuz suphesiz su haline en güzel vekil o... Bizi bizden daha cok seven Rabbimiz senin sıkıntını bizden daha iyi biliyor görüyor seni feraha kavusturacak olan da o. Yoksa bizler aciziz elimizden duadan baska birsey gelmez...
Allah' emnetsin canım kardeşim...

Turab3

Well-known member
hep yaygın olan şudur.. ;
işte , allah bir kapıyı kapatır diğer kapıyı açar. hep böyle biliriz bunu.!
oysaki tüm kapıların anahtarları elinde olan ve zenginliğine nihayet olmayan hz allah (c.c) , önce iki tane kapı açar , sonra bir kapıyı sırlar..!
şöyleki , anne karnında bulunan cenin , anneye göbek bağı gibi bir bağ ile bağlıdır.
bir yoldan , bir kanaldan beslenir çocuk.!
sonra , allah-u teala annenin göğüslerini süt ile doldurarak o çocuğa iki tane kapı hazırlar.! bu iki kapı hazır olduğunda çocuk dünyaya gelir ve o göbeği ile bağlı olduğu yol sırlanır.!
bu hayat boyu böyle devam eder.!
allah (c.c) , iki kapı açmadan bir kapıyı sırlamaz.!
kapınız sırlandığında , sizi bekleyen iki tane müthiş kapı her zaman sizindir.!
tıpkı çocuğun anne göğsündeki hakkı gibi..
anne sütü gibi temiz ve güzeldir.!

inşallah kardeşim sizin de sıkıntı kapınız kapanır ALLAH CC. sabır ücretini de vermeyi nasip etsin inşallah...kısa zamanda aydınlığa ulaşsın gönül kapınız...

heysem

Well-known member
ALLAH c.c yar ve yardimciniz olsun kardesim. Cektiginiz zorluklarin hayra vesile olmasini nasip etsin.Muhakkakki ALLAH c.c sevdigi kulu ile alisveris edermis . Bu sizin icin bir lütuf olsa gerek."Hasbunallahu ve nimel vekil ve nimel mevla ve nimen nasir ".