Nurcular varmı bu siteda

abdurohim

Member
Kardeşler ben inşaallah 4 gun sonra paralı olacağım sonra turkiya varsim seyyara ile vardikden sonra inşaallah dershana varişima yardim verişi isteyenler varmı. kardeşler ne için yardimci olmuyorsinizler nefsim suizan yapıyor aklim inanmiyor nefsimi suizanina, bediuzzaman telebeleri elinden gelse yardımcı olacak benimce amma bana yardımcı olmamasinizi hikmeti ne anglamiyorum

Merih

Well-known member
abdurohim kardeş biz elimizden geldiğince size yardımcı olmak istiyoruz. Lakin size bir türlü ulaşamıyoruz size defalarca messenger adresimi verdim iletişim kurmak için ama bir türlü iletişim kuramadık sizinle

Hakikat

Well-known member
Kardeşler ben inşaallah 4 gun sonra paralı olacağım sonra turkiya varsim seyyara ile vardikden sonra inşaallah dershana varişima yardim verişi isteyenler varmı. kardeşler ne için yardimci olmuyorsinizler nefsim suizan yapıyor aklim inanmiyor nefsimi suizanina, bediuzzaman telebeleri elinden gelse yardımcı olacak benimce amma bana yardımcı olmamasinizi hikmeti ne anglamiyorum

Bu kardes 4 gün sonra türkiyede olucak parali okuyacak heralde türkiyede okuyacak dersane yerini bulamamaktan korkuyor yada gidecegi yeri bilmiyor ki bayagi bir dertlenmis.Yardim etmek icin niyetlendiniz yardim edin insaallah.