Selam alekum kardeşler

abdurohim

Member
Kardeşler ben turkiya Abi'lerimiz dershanalarine varişi istiyorum amma variş icin maddiyeten imkaniyetim ağir varış için param yok ve turkiyalik kardeşler ile konuşmeyen ben yatki için evmi veya telebeler için yatki yerimi varmi? Ben birer dershanani bilmiyorum Türkiye 1merte varışım inşaallah ilm'a ve nafsimi ıslahına çok muhtacım inşaallah yardım verecek kardeşler varmı

abdurohim

Member
Kardeşler ben kardeşlerden dinglegen bir telebe bir memleketden diğer memleketa varse yola gidedigen para nurculara maddiy yardım veredigen benkmi veya diğermi şunun hisabiden varadi geledi diger memleketa elinizden gelse inşaallah yardım verinler ustad bir gişini iymanli oluşu için nelara razı adıler

abdurohim

Member
Kardeşler ben inşaallah 4 gun sonra paralı olacağım sonra turkiya varsim seyyara ile vardikden sonra inşaallah dershana varişima yardim verişi isteyenler varmı. kardeşler ne için yardimci olmuyorsinizler nefsim suizan yapıyor aklim inanmiyor nefsimi suizanina, bediuzzaman telebeleri elinden gelse yardımcı olacak benimce amma bana yardımcı olmamasinizi hikmeti ne anglamiyorum