Kardeşlerimden Dua Rica Ediyoruz ...

TeFaNi1

Well-known member
Selamun Aleyküm Kardeşlerim;

Şuan öyle bi ruh halinde yazıyorum ki inşaallah anlatabilirim.Hemen sizlerle paylaşmak istedim.

Bugün üst üste üzücü haberler aldım. Eşimin yeğeni 23 yaşında taksiciydi Tekirdağ'da gasp edip vurmuşlar kaybettik :(
Az önce de yine benim bi akrabam 3 kızı ve annesi tırla çarpışmışlar.Anneyi ve kızlardan birini kaybettik,ikisi komada.

Allah Rızası için dualarınıza talibiz ne uygun görürseniz ne dilerseniz okuyabilirseniz çok sevinirim.
Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Rabbim kimseye böyle acı yaşatmasın.Amin.

FaKiR

Meþveret Bþk.
Ve Aleykum Selam Tefani Kardes;
Inna lillahi ve inna ileyhi raciun
Allah sabir versin kardes, mekanlari cennet olsun ins.

Üstad Bediüzzaman Hazretlerinden....Sizlere müjde! Mevt idam değil, hiçlik değil, fenâ değil, inkıraz değil, sönmek değil, firak-ı ebedî değil, adem değil, tesadüf değil, fâilsiz bir in’idam değil. Belki, bir Fâil-i Hakîm-i Rahîm tarafından bir terhistir, bir tebdil-i mekândır. Saadet-i ebediye tarafına, vatan-ı aslîlerine bir sevkiyattır. Yüzde doksan dokuz ahbabın mecmaı olan âlem-i berzaha bir visal kapısıdır.

Mektubat, 220-21

topraktoprak

Well-known member

Aleykum Selam Tefani ablacım,
çok üzüldüm, inna lillahi ve inna ileyhi raciun
Allah sabir versin basiniz sag olsun
Rabbim rahmet eylesin mekanlari cennet olsun insaAllah
Hastanadeki kardeşlerimizdende bir an önce
hayırlı haberler alırız inşaALLAH
DUALARIMIZ SİZLERLE:030::030::030:

memluk

Hatim Sorumlusu
aleykümselam kardeşim böylesi durumlarda Allaha sığınmaktan gayrı elimizden ne gelirki Allah ölenlere rahmet geride kalanlara sabrıcemil ihsan eylesin .
BEN ACİZANE ARKADAŞLARIMLA İNŞALLAH OKUYABİLDİKLERİMİZİ OKUR VE DUA EDERİZ İNŞ ...

VUSLAT

Well-known member
ve aleykümselam canım..:016:.Inna lillahi ve inna ileyhi raciun
Allah sabrı cemil versin, mekanlari cennet mekanı olsun...:016:kalanlarada Rabbim şafi ismiyle tecelli etsin...

artık gitigide fenalaşan bir ülkede yaşıyoruz Rabbim sonumuzu hayır etsin inşaallah...:016:

duygu_bulut

Well-known member
Allah rahmet eylesin, mekanlarını cennet eylesin inşallah...
Rabbim sevdiklerine yakınlarına metanet versin inşallah...
Rabbim komada olan yakınlarınızada tez zamanda şifa verir inşallah..

tefani hocam, isimlerini öğrenebilirmiyiz vefat eden ve komada olan yakınlarınızın??
isim isim dua edelim birşeyler okuyalım inşalllah sakıncası olmuycaksa...