Yorum size kalmış...

VUSLAT

Well-known member
selamün aleyküm...:gül:

forumda değişiklik yapılmış,ilk girdiğimde tanıyamadım doğrusu,eh güzel ne diyelim...:028:

yanlız ana sayfada, reklamlar yüzünden bazı başlıklar görünmüyor...:p

bir de gereksiz kelime fazlalıkları nedeniyle, bazı konular zor seçiliyor...:023:

bu yazdıklarım tamamen benim düşüncelerimdir,
yorumlamak size kalmış...:038:

şöyle biraz gezindim de, sanki başka forumdayım...:032:kendimi bayağı yabancı hissettim...:030::M:

kýrýmlý

Well-known member
Güzel olmamış.O pizza ne öyle durmadan gözüm takılıyor.Bu tip beslenme şekline karşıyken gelmiş gözümüze girmiş.Allah beterinden korusun.

Merih

Well-known member
Sizin için Güzellik kriterinden kasıt yukardaki pizza resmimi ? O pizza resmini biz kasıtlı olarak koymuyoruz oraya Google Reklamı o bizim hangi reklamın nerede nasıl çıkacağını belirlemek gibi bir seçeneğimiz yok maalesef aynı resmi Pekala Günlük hayatta Sokakda alışveriş merkezlerinde de görebilirsiniz.

Þefkat_

Well-known member
Hayırlı akşamlar .Emeğinize sağlık fakat daha tam tamamlanmadı sanırım.Ben de görebildiğim aksaklıkları söyleyeyim içeriklere girdiğimde mesela güncel haberlerden okuyacağım üye olduğum halde linkleri görmek için üye olmalısın diyor bu izlemek istediğim yerdede karşıma çıkıyor resimlerdede.Fazla renk yok ama fazla parlak göz alıyor.Bu benim fikrim yine de elinize sağlık eminim daha güzel olacak.:045:

heysem

Well-known member
Ilk girdigimde yanlis yeremi girdim aceba diye düsündüm .Lakin söyle bir gezinince:Y: anladimki bizim site . Ayrica hos da olmus .Emeginize saglik Merih abi .

kýrýmlý

Well-known member
Sizin için Güzellik kriterinden kasıt yukardaki pizza resmimi ? O pizza resmini biz kasıtlı olarak koymuyoruz oraya Google Reklamı o bizim hangi reklamın nerede nasıl çıkacağını belirlemek gibi bir seçeneğimiz yok maalesef aynı resmi Pekala Günlük hayatta Sokakda alışveriş merkezlerinde de görebilirsiniz.

Güzellik kriterinden kasıt buradaki herşeydir.Pizza resimi de burada olduğuna göre onu da eleştirebiliriz.Google reklamlarını yayınlamak zorundamısınız?

Merih

Well-known member
Evet zorundayız kardeşim Sitemizin Maddi bir takım kulfetleri var bunları karşılamak zorunda olduğumuz için

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Merih kelime oyunu yapacağına desene daha tamamlayamadım heyecanımdan önünüze soğuk servis yaptım diye ..

Arkadaşlar eksikler mutlaka var renkler de uyuşmazlıklar olabilir sitenin bazı kısımlarında ingilizce açıklamalarda olabilir reklam konumlandırılmalarıda yanlış olabilir ama zamanla herşey düzelir yeterki karşılıklı anlayış ve dayanışma içinde olalım 4 elif yanyana olsa 4444 kuvvetinde olur ayrı ayrı olsa bir kıymetinde olur...