Memluk Hocam İyi ki Doğdunuz...

TeFaNi1

Well-known member
Ailemizin en önemli idollerinden sayın Memluk Hocamızın; Risale Forum.Net ailesi olarak doğum gününü kutlar,yeni yaşının hakkında hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

Nur Yolunda ışığınızla aydınlanan kardeşlerimle birlikte ;Allah Rızası dairesinde harcadığınız ömrünüzü Allah Rızası dairesinde sonlandırmanız duasındayız.

Rabbim ilminizi ,Yakîninizi artırsın inşaallah.

Ailenizle,sevdiklerinizle ve tabii ki bizimle birlikte nice uzun,sağlıklı ve mutlu yıllar dileriz.

Ailemiz adına hazırladığımız hediyemizi kabul buyurunuz...

[DM="memluk hocam"]/video/xd9b3t_doyum-gununuz-kutlu-olsun-www-risal_lifestyle[/DM]​

topraktoprak

Well-known member
Yeni yaşınız hayırlar getirsin memluk ablacım :)
Rabb im ebedi saadet nasib etsin,
Rabbim hayırlı amellerle, iman dolu bir ömür nasip etsin.
Peygmber efendimiz insanların en hayırlısı insanlara
en faydalı olanlardır buyuruyor,
siz bu Hadis"i şerif"e mashar olmuşsunuz inşaALLAH,
RABB"im hizmetinizi daim eylesin,
Hak yolundan ve bizlerden hiç ayrılmayın...:gül:

memluk

Hatim Sorumlusu
Ailemizin en önemli idollerinden sayın Memluk Hocamızın; Risale Forum.Net ailesi olarak doğum gününü kutlar,yeni yaşının hakkında hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

Nur Yolunda ışığınızla aydınlanan kardeşlerimle birlikte ;Allah Rızası dairesinde harcadığınız ömrünüzü Allah Rızası dairesinde sonlandırmanız duasındayız.

Rabbim ilminizi ,Yakîninizi artırsın inşaallah.

Ailenizle,sevdiklerinizle ve tabii ki bizimle birlikte nice uzun,sağlıklı ve mutlu yıllar dileriz.

Ailemiz adına hazırladığımız hediyemizi kabul buyurunuz...

Allah razı olsun ...:037:
Maşallah Barekallah ne güzel bir hediye ne güzel dualar ,
açıkçası şaşkınlığım ağlamaya döndü malum sulugözüm bilirsiniz:029:
hediyeniz başım üstüne hazırlayanlardan Allah ebeden razı olsun seçilen eser slayt diyecek birşey bulamadım ahdefeva helede vefasıza vefa ancak sizler gibi muhabbet fedailerine yakışır mahcubum :dft001:
üstadımıza layık talebe olmayı hep istedim ama şimdi her zerremle istiyorum bu hediye benden bunu istiyor seni vefalı bilen bu kardeşlerine ihanet etme diyor
mahcubum hemde çok :dft001:

EN İÇTEN DUALARIM VE TEMENNİLERİMLE ALLAH C.C EMNAT OLUN:029:

akna

Well-known member
Rabbim hayırlı amellerle dolu muhabbet dolu bir ömür nasip etsin.
beyaz-cicek.jpg