SeBePSiZ

Member
Bazı Serilerinde Çalışıyor özellikle D600 ve E250​

1.İlk olarak telefon bekleme modunda iken *#8999*8378# kodunu girin.(eksiksiz)
2.Daha sonra açılan menude Donanım testine girin.
3.Daha sonra Ses ayarlarına girip 9.menüdeki IIS Normal'a girin.Ordan da alttaki
rx vol e girin.

Bunlar en önemli aşamalardandı kardeşlerim.

şimdi ilk olarak burdaki değerleri bir kenara not edin (eğer ters bişey yaşarsanız eski ayarlara geri dönmeniz için ama ters birşey dediğimde haporlorlerın patla-
ması deil sadece ses netliği ile alakalı).

Ben size bizzat kendi kullandığım ayarları veriim.

ben size kendi ayarlarımı vereyim:

Düzey 1: 49
Düzey 2: 44
Düzey 3: 39
Düzey 4: 34
Düzey 5: 29
Düzey 6: 24
Düzey 7: 19
Düzey 8: 14
Düzey 9: 9
Düzey 10: 4

bu değerleri bu şekilde değiştirin ve kaydederek çıkın, bende hissedilir bi değişme oldu çıkan maksimum ses seviyesinde.

*** !!! Düzey 10 için "4"ten daha küçük bir değer girmeyin, telefonun hoparlörlerine bi zarar gelsin istemiyorsanız tabi !!! ***

Yeterince açık anlattım sanırım ama yine de kafasına bişey takılan varsa çekinmesin danışssın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Gelelim kulaklık sesine

Yine aynı şekilde:

ilk olarak telefon bekleme modundayken:
*#8999*8378#
tuşlayıp açılan menüde
[2] Donanım Testi'ne girin
ordan da
[2] Ses Ayarları'na girin
9. sekmedki
[9] IIS Kulaklık'a girin
ordan da en alttaki
"Rx vol."a girin

Yine burdaki değerleri bi kenara not edin değiştirmeden önce (ne olur ne olmaz..)

kendi ayarlarım:
Düzey 1: 77
Düzey 2: 62
Düzey 3: 50
Düzey 4: 39
Düzey 5: 29
Düzey 6: 21
Düzey 7: 15
Düzey 8: 11
Düzey 9: 8
Düzey 10: 3

SeBePSiZ

Member
Samsunglardaki Ses Sorununa En İyi Çözüm MP3GainGUI İsimli Programdır Bu Program 84 kps Olan Ses Kalitesini 105 kpsye Kadar Yükseltiyor.. http://mp3gain.sourceforge.net/ Hafıza Kartınızdaki Mp3leri Bu Program İçine Atarak 104 Yapın Telefon İle Alakası Yoktur Ve Hiç Bir Zararı Yoktur.. (Be Te Nabe)

SaYa

Well-known member
Samsunglardaki Ses Sorununa En İyi Çözüm MP3GainGUI İsimli Programdır Bu Program 84 kps Olan Ses Kalitesini 105 kpsye Kadar Yükseltiyor.. http://mp3gain.sourceforge.net/ Hafıza Kartınızdaki Mp3leri Bu Program İçine Atarak 104 Yapın Telefon İle Alakası Yoktur Ve Hiç Bir Zararı Yoktur.. (Be Te Nabe)
SeBePSiZ şu be te nabe varya mükkemmel de kim okuyor bilmiyorum
biliyorsanız yazarmısınız.

Tarihci

Marmara Tarih
sebebsiz kardeş sağolasın verdiğin bilgiler için.. bir samsung tel var hoparlörü ve ses seviyesi gayet yüksek ama karşıya giden ses az gidiyor mikrofon sesini nasıl yükseltebilirz?