Etlekmek

eymen

Active member
Arkadaşlar konyaya gelin sizi havzan etlekmekle tanıştıryım... tarifi yapılmamaz bu lezzetin... sadece yaşanır:D İNCECİK... ÇITIR ÇITIR...

eymen

Active member
Hayır etlekmek le lahmacun aynı şeyler diil :) fezapilotu.. görüntüdeki evet biraz lahmacun gibi durmuş... hamuru kalınn.. ama etliekmek daha farklı incelikte olur... ayırt etmen için duble yedircem sana :) gel havzana...

Merih

Well-known member
eymen yap gönder bütün foruma bak bu kadar kişinin hakkına girdin herkezin canı çekti ben dahil :p göz hakkı bu adresleri ben vericem sana kargo masraflarıda sana ait

Tarihci

Marmara Tarih
ben hiç yemedim etli ekmek, baya övüyorlar ben de merak ediyorum tadı nasıl.. içinde et olan herşeyi seviorum.. burdan yine Rabbim e büyükbaş hayvanları ve tavuğu yarattığı için şükretmeden gecemeyeceğim,.. bir yerde görürsem yerim inşallah..

ebrar bak işte böyle şeyler yap, kuru kuru börek çörek keklerle poğaçalarla avutuyorsun bizi.. :)

eymen

Active member
olur mu burdan size ulaşana kadar o etli ekmek değil kokmuş ekmek olur:D... bütün form misafirim olsun... canınız sağolsun...bi hafta sonu toplanın gelin meram bağlarında piknik yapalım:) MERİH hakkını helal et... sana mevlana şekeri göndereyim helalleşelim:D
TARİHÇİ sana da tavsiyem bir an önce tat etliekmeği... kuru pastalarla avutma kendni:). EBRAR sende öğren etliekmek yapmayı bütün forum kurumuŞ şikayet var hakkında.:)

Tarihci

Marmara Tarih
olur mu burdan size ulaşana kadar o etli ekmek değil kokmuş ekmek olur:D... bütün form misafirim olsun... canınız sağolsun...bi hafta sonu toplanın gelin meram bağlarında piknik yapalım:) MERİH hakkını helal et... sana mevlana şekeri göndereyim helalleşelim:D
TARİHÇİ sana da tavsiyem bir an önce tat etliekmeği... kuru pastalarla avutma kendni:). EBRAR sende öğren etliekmek yapmayı bütün forum kurumuŞ şikayet var hakkında.:)

yani bulsam etli ekmek yapılan bir yer istanbulda gidip yerim ama rast gelmiyor demekki

eymen

Active member
lahmacunla aynı olsaydı adına nie etliekmek desinlerki:) konya lahmacunu derlerdi... lahmacun löküş bişey... agır acılı... etliekmek az yağlı.. ince hamur... harcı hamurundan çok yaniii... aman siz de bişe beğenmiyonuz:D lahmacun yiyin o zaman etliekmekte buna benzer bişeymiş die anlatın:D HEH