Dünyaca Ünlü Hafızlardan Görüntülü Kur'an Tilavetleri...

zerrat

Well-known member
Videoları Real Player Proğramını bilgisayarınıza yükleyerek bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.Videoyu açınca sağ üst köşede ''Download this video'' (bu videoyu indir)yazısı çıkıyor burayı tıklayarak indirme işlemini başlatmış oluyorsunuz.Hayırlı istifadeler.Gerçekten bilgisayara indirilecek çok güzel paylaşımlar,emeğe sağlık teşekkür ediyoruz bizler de.

genc_kalem

Okumak,Yaþamaktýr
Videoları Real Player Proğramını bilgisayarınıza yükleyerek bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.Videoyu açınca sağ üst köşede ''Download this video'' (bu videoyu indir)yazısı çıkıyor burayı tıklayarak indirme işlemini başlatmış oluyorsunuz.Hayırlı istifadeler.Gerçekten bilgisayara indirilecek çok güzel paylaşımlar,emeğe sağlık teşekkür ediyoruz bizler de.

ben de real medya player yoktu. yükledikten sonra ben de gördüm.
Allah razı olsun...

genc_kalem

Okumak,Yaþamaktýr

ayrıca sağ üst köşede yazmıyorsa istediğiniz video nun üzerinde sağ tıklayıp "Download This Video To Realplayer" indirebiliyorsunuz.

Real Player indirmek için ; 100-downloads.com | real medya+

Selam ve dua ile...