sitemizde neden varsınız

sitemizde neden varsýnýz

• çevre edinmek

Kullanılan: 2 4.5%
  • kendimi kanýtlamak

Kullanılan: 0 0.0%
  • sitenin bi parçasý olmak

Kullanılan: 12 27.3%
  • mod olmak

• admin olmak

Kullanılan: 1 2.3%
  • sitenin sevilen bi üyesi olmak

• digerleri

Kullanılan: 29 65.9%

• Kullanılan toplam oy
    44

nimet06

Well-known member
Cevap: sitede

cevap veriyorum hiçbiri...Ben sadece İslam dinimizi layıkıyla yaşayıp,öğrenmek için buradayım.gerçekten de bilmediğim o kadar şey varmışki yada yanlış bildiğim.tabiki site sayesinde yeni kardeşlerim oldu gerçek hayatta da görüştüğüm bu Anlamda.HAK RAZI OLSUN Tevhid.gen sitesini kuran kardeşlerden.

AYNELHAYAT

Well-known member
Çevremde üstada türlü hakaret edenler oluyordu .sonra f.gülen e de hakaretın alasını edıyorlardı .Neden böyle konusuyorlar merak ettım hep.adamlar ne yapmış sıze dedım .onlar da islam ı karalıyorlar dediler .beş sene evvel bana böyle derdıler ınanmak ıstemezdım şimdi hocaefendının on beş kıtabını üstadımızın da yedı kıtadını bıtırdım.dini böyle mi güzel anlatırlar şaşırırım hep .siteye de üstadımı çok sevdıgım ıçın katıldım .

faris

Well-known member
Çevremde üstada türlü hakaret edenler oluyordu .sonra f.gülen e de hakaretın alasını edıyorlardı .Neden böyle konusuyorlar merak ettım hep.adamlar ne yapmış sıze dedım .onlar da islam ı karalıyorlar dediler .beş sene evvel bana böyle derdıler ınanmak ıstemezdım şimdi hocaefendının on beş kıtabını üstadımızın da yedı kıtadını bıtırdım.dini böyle mi güzel anlatırlar şaşırırım hep .siteye de üstadımı çok sevdıgım ıçın katıldım .

Maateesüf fetullah gülen hocaefendi hakkında ileri geri konuşanların ya bir dayanağı olmadıklarını ya kıskanclık ve hasedden dolayı dediklerini ya da kendi menfaatleri doğrultusunda istediklerini elde edemediklerinden böyle konuştukları defalarca müşahade ettim. Diğerlerinin ise bilerek ve kasıtlı olarak yıpratmak amac ve gayesi ile söyledikleri ise kati olduğu ortadadır. Kalan az bir masum kesim ise safiyaneliğinden dini hissiyatlarını kullandırdıklarından ve araştırıp hakikati öğrenmediklerinden konuştukları ortadadır.

Onlar sanıyorlar mı ki fetullah gülen hocaefendi hakkında ileri geri konuşunca islama hizmet ettiklerini? Ya söyledikleri yanlış ise o zaman ne olacağını hiç mi düşünmezler.. Hiç mi..

Ustadım Bediüzzaman hakkında ileri geri konuşanlar ise normal hayatta hiç karşılaşmadım desem yeridir. Ancak internet ortamında farklı mekanlarda bunlara tanık oldum ve hemen hemen hepsininde islamdan bihaber bazı kesimlerin bilerek ve kasıtlı olarak islamı yıpratmak adına yaptıklarını gördüm..

Yüreği ve aklı temiz ve kötülükten uzak olan her insan hakikati er ya da geç mutlaka öğrencektir. Temennimiz ve gayemiz geç olmaması için çabalamak ve o masumları hakikatin aydınlık caddesine kavuşmasına vesile olmayı bir borç bilmektir.

AYNELHAYAT

Well-known member
islamı kılıçla yayan bır peygambere ınanmayız dıyenlerle çok karşılastım. ve üstadın gızlı bır ajan oldugunu da soyleyenler var .bunları savunanlar gazeteci mühendis ark . hep .güya aklı selim kişiler bunlar .desen üstadın kıtaplarını okudun m dıye hayır derler .köşelerde duydukları saçma sapan fikirlerle dolmuşlar .lenin kant starlın niçe mendeburları ...bunların kıtaplarıyla buyuyen ınsanlar .yazık bazen konusayım dıyorum ama korkmadan da edemıyorum.