Kizamadim...

Eyvàh!

Well-known member
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]
bloem629bs.gif
bloem629bs.gif
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif][/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gülün dikeni batti dün parmagima,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] ve hala gülümseyerek bakiyorum parmagimdaki kücük siyriga...

Kizamadim...
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Cünkü lün dikeni batmadan önce sükretmistim ; [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]" Ya Rabbi, ne kadar güzel yaratmissin " demistim.[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kizamadim...
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Cünkü bir dakika önce güzel kokusunu sineme cekmistim ,
bakmaya kiyamamis dokusuna hayran kalmistim,
Cünkü batmadan önce yüregime koymus onu sevmistim...
[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]dikenini unutmusmuydum?
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Enutmustum dikenini... Unutmustum iste....

Acitmayayim diye dokunmaya cekindigim Gül,
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] ince ve derin bir yara acmisti parmagima....[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Gülümsedim yarayada... Süzülen iki damla kanada... [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Cünkü o yarayi acan bakmaya kiyamadigim o Güldü...

Sevdiklerimizin yüregimizde actiklari yaralarda aslinda o Gülün actigi yara gibi degilmiydi...
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Ince ve derin bir yara...
Aslinda cok önemsiz gibi görünsede her kimildadiginizda yüreginizi inceden sizlatan bir yara...
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Ama dostlariniz o yarayi acmadan önce siz muhabbet dolu kokularini sineye cekmistiniz, [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] zamani, mekani ve kalbinizi kaylasmistiniz...
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Yarayi acmadan önce siz onlari kalbinize koymustunuz... [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]K[/FONT][FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]izabilirmiydiniz... Kizamazdiniz elbet...

Sevdiklerimizin actiklari yaralarda o gülün actigi yara gibi ince ve derin...
Ama yarimiz o yarayi acmadan önce biz sükretmistik,
kokusunu sinemize cekmis,
bakmaya kiyamamistik...
dikenini unutmusmuyduk ??...
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Unutmustuk tabi...
ama biz gülümsemeliyiz yaraya...
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Belki süzülen iki damla kanada...
Gülümsemeliyiz iste....
[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Cünkü o yarayi acmadan önce biz onu kalbimize koymustuk ve sevmistik... [/FONT]

zümrüt

New member
Unutmustuk tabi...
ama biz gülümsemeliyiz yaraya...

Belki süzülen iki damla kanada...
Gülümsemeliyiz iste....
Cünkü o yarayi acmadan önce biz onu kalbimize koymustuk ve sevmistik...

çok güzel bir paylaşımdı teşekürler saolun

GuLSerbeti

Well-known member
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]
bloem629bs.gif
[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kizamadim... [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Unutmustuk tabi... [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]ama biz gülümsemeliyiz yaraya... [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gülümsemeliyiz iste.... [/FONT][FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Cünkü o yarayi acmadan önce biz onu kalbimize koymustuk ve sevmistik... [/FONT]

!

Allah razi olsun Husran ...