Utanıyorum insanlıgımdan..

_bamteli_

Well-known member
Utanıyorum kendimden!

Zulüm görüp acı çekerken kardeşlerim,ben hala kendi heveslerimin kucağındayım.Bugün nasıl daha fazla rahat ederim kaygısandayım….

Utanıyorum kendimden!

Dört çocuğunu, ailesini kaybettiği halde”ELHAMDULİLLAH”diyen filistinli kardeşime,bacakları koptuğu halde ölüme bir adım kaldığı halde “ŞEHADET”getirmeyi unutmayan gence rağmen,başımdaki küçük bir ağrıyı dert ettiğim için….

Utanıyorum insanlığımdan!

Yahudi soysuzunun bunca zulmüne rağmen,hala coca cola içebildiğim,hala nestle yiyebildiğim ve hala ariel deterjan kullanabildiğim için.Bir yahudi için ne kadar müslümanı öldürse o kadar sevap sayılırken,benim hala onlarda insan dediğim için…

Utanıyorum anneliğimden!

Bir yahudi kadın için sayılarının artması adına,doğurabildiği kadar çocuk doğurması bir şeref iken,hala doğum kontrolü şart dediğim ve ikiden fazla çocuğu olanları kınadığım için.Onlar aile bağlarını zedeler kaygısıyle evine televizyon almazken,benim avrupa yakasını çocuklarımla rahatlıkla seyredebildiğim için…

Utanıyorum müslümanlığımdan!

Ağlama duvarının karşısında gözyaşları ile ağlayan,bir ibadet ruhu ile müslümanı katleden,katlettikçe mutlu olan katile rağmen,namazlarımı hafife aldığım,günlerce kapağı açılmadan duran kitabımı okumadığım,bir gece kalkıpta kardeşlerime dua edemediğim için….

Yüzüne bakamıyorum kardeşim!

Sen yıllardır bulduğun bir kuru lokmaya ,bir yudum suya şükrederken etsiz yemek pişiremediğim,tatlısız yapamadığım,bugün ne pişirsem sorusunu kafamdan atamadığım için…..

sen acılar içinde kıvranırken,seni televizyonda bile görmeye tahammül edemeyip televizyonu kapattığım için….

Affını diliyorum ALLAHım!

Bu fütursuz hallerim,duasız dillerim,ıslanmayan gözlerim,yardımsız ellerim için.Kaygısız bir duruş sergilediğim için.Sorumsuz insanlığım ve müslümanlığım için senin affını diliyorum….

Bize yardım et ALLAHım!

Sorumluluktan kaçan inanç ucuzluğuna karşı bize yardım et.Basiretimizi ferasetimizi,bilincimizi artır.Bize ümmet ruhunu yaşat,”İman bir nimettir”bu nimeti bize fazlasıyle ver ALLAHım.Gaflet uykumuzdan uyandır,üzerimize oynanan oyunları farkedebilmeyi bize nasip et…

Zalimleri kahret ALLAHım!

Kardeşlerimin ve bizim onurumuzu çiğneyen,akla gelmeyen zulümleri yapan,tek kendini insan sayan bu şerefsiz mahlukları KAHHAR isminle kahret ALLAHım.Onların yokoluşunu,kahroluşunu,onları elim azabınla cezalandırdığın günü bizede göster.Kalplerine korkunu sal,onların gözünde müslümanı heybetli ve büyük göster ALLAHım.Sen büyükler büyüğüsün,onların saltanatını en kısa zamanda yerle bir et ALLAHım.Onları kahret,onları kahret,onları kahret ALLAHım……