Kpss - Lisans

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Geçtiğimiz ay içinde başvuruları tamamlanan Kpss Lisans Sınavına doğru bir hafta gibi az bir zaman kalırken :

Sınava girecek olan ehli iman kardeşlerimizin Sınavlarında başarılı olmalarını Rabbi rahimimden niyaz eder; haklarında hayırlı olmasını ümid ederiz...

Sınava girecek olan kardeşlerimizin ümidvar olmalarını temenni ederiz..

HayaLeT

Member
:( o kadar çalıştım..eğitim bilimleri neydi öle :( okuyorum soruyu anlamıyorum:( nasıl soru hazırladılarsa :mad: o kadar dersanennin denemelerine girdim böle sorularla ilk defa karşılaştım..uff moralim çok bozuk.. ağlayan yüz niye yok burda :( taLha az dua ettin demi :mad:

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
:( o kadar çalıştım..eğitim bilimleri neydi öle :( okuyorum soruyu anlamıyorum:( nasıl soru hazırladılarsa :mad: o kadar dersanennin denemelerine girdim böle sorularla ilk defa karşılaştım..uff moralim çok bozuk.. ağlayan yüz niye yok burda :( taLha az dua ettin demi :mad:

Duam hakkınızda hayırlısı olması yönünde idi .. Hem ne biliyon netice belli değil..

Sıkma canını mubarek inşallah hayırlısı olur.. Ağlıyan yuz olmaz burada sümüklü biri var o smiley yerine idareten işlev görüyor :p

FaKiR

Meþveret Bþk.
:)
yoksa bu hayalet saidnur daki hayalet mi?

HayaLeT

Member
evet o HayaLeT.. ama artık mutsuz kelimesini de ekleyecem başına :( ühühüh smiley yok bari ses çıkarıyım..
TaLha :mad: sümühklü :p